Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerToz Kafalı Kantar

2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı

Sertifika
Çin GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar
Çin GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
TOUPACK ile 5 yılı aşkın bir süredir iş ilişkisi kurduk. Bu çok güvenilir bir işletmedir. müşterilerine sadece yüksek kaliteli makine ekipmanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda satış sonrası hizmette de çok iyi bir iş çıkarır. Gelecekte daha fazla Ticari ticaret bağlantımız olacağına inanıyorum.

—— Betty Thomas

TOUPACK, çok kafalı kantar ve paketleme makinesinin profesyonel bir üreticisidir, evde ve yurtdışında çok yüksek bir üne sahiptir.

—— bella

TOUPACK'ten zaman zaman birkaç tartım ve paketleme makinesi getirdim. Bence TOUAPCK her zaman kalitesine ve en iyi satış sonrası hizmetine odaklanıyor, bence çok güvenilir bir tedarikçi.

—— Lucas

TOUPACK, yurtiçinde ve yurtdışında gerçekten yüksek bir itibara sahiptir, her zaman yüksek kalitede ve daha iyi hizmette harika işler çıkarır.

—— Mayıs

Ben bir kahve çekirdeği tedarikçisiyim, yaklaşık dört yıldır Toupack ile iş ilişkileri kurdum, Multihead Weigher'ları kahve çekirdekleri paketleme hattımda çok kullanışlı, üretimimde verimliliği artırıyor.

—— LAN Smith

Ben sohbet şimdi

2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı

2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı
2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı

Büyük resim :  2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong Zhongshan Çin
Marka adı: TOUPACK
Sertifika: CE
Model numarası: TY-A-M14-3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Pollywood kılıfı
Teslim süresi: 10-25 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 100set aylık

2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı

Açıklama
Uygulanabilir:: hafif veya hacimli ürünler Malzeme:: SUS 304 paslanmaz çelik
Max. Maks. Weighing (one hopper): Tartım (bir huni) :: 100-5000g Kontrol sistemi:: MCU / PLC
HMI:: 7 `` / 10 '' renkli dokunmatik ekran Güç kaynağı:: AC220V / 110V ±% 10 50HZ / 60HZ, 2KW
Tartı Haznesi: 2.5L Şeker Haznesi
Vurgulamak:

14 kafalı Toz Çok Kafalı Kantar

,

14 Kafalı Çok Kafalı Şeker Kantarı

,

2

 

Beyaz Şeker İçin 2.5L Şeker Hazneli Çok Kafalı Tartı 14 Tartı Ölçeği

 

Uygulama:

 

Beyaz Şeker tartımına uygundur.

 

Ana İşlev ve Özellikler:

 

1. Yüksek hassasiyet ve iyi stabiliteye sahip profesyonel dijital tartı modülü

2. Kontrol sistemi: MCU veya PLC (isteğe bağlı).

3. Farklı seviyelerde yetkili erişim ile dokunmatik ekran arayüzü;seçim için 16'ya kadar farklı dil;USB aracılığıyla yükseltilen uygulama yazılımı.

4. Fabrika parametreleri kurtarma işlevi;Farklı parametre programı gereksinimlerini karşılamak için 99 önceden ayarlanmış ürün parametresi.

5. Ürünlerin tıkanmasını etkili bir şekilde önlemek için sırayla boşaltma yapabilen tartı hunisi.

6. Müşterilerden gelen çeşitli ihtiyaçları karşılamak için tartım ve sayma işlevi.

7. Makinenin çalışma durumunu daha iyi izlemek için her bir haznedeki ürün ağırlığının yanı sıra her bir titreşim tavasının genliğinin gerçek zamanlı görüntülenmesi.

8. Seçenek ve IP65 toz ve su geçirmez tasarım için SUS304 / 316 ile makine gövdesi.

9. Temizleme fonksiyonu: günlük temizlik ve bakım kolaylığı için hazneleri açık duruma getirebilir.

10. Kolay bakım ve maliyet tasarrufu için kontrol sisteminin modüler tasarımı.

 

Özellikler:

 

Modeli TY-A-M14-3 ; TY-A-P14-3
Maks. Alan sayısıTartım (bir hazne) 100-5000 g
Doğruluk x (0,5)
Min.Ölçek Aralığı 0.1 g
Maks. Alan sayısıHız 60 WPM
Hazne Hacmi 5.0L
Kontrol sistemi MCU / PLC
HMI 7 '' / 10 '' renkli dokunmatik ekran
Güç kaynağı AC220V / 110V ±% 10 50HZ / 60HZ, 2KW
Ambalaj Ölçüsü

Makine: 1.530 (L) * 1.530 (W) * 1.658 (H) mm

Yedek parçalar: 1.480 (L) * 1.100 (W) * 1.238 (H) mm

Paket ağırlığı

Makine: 600kg

Yedek parçalar: 330kg

 

2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı 0

 

 

SSS:
1. Yeni makine nasıl kurulur?
makinelerimiz kurulum için kolay tasarlanmıştır;Kurulum videosu da mevcuttur.Gerekirse, alıcılar ilgili maliyeti üstlenirse, yurtdışına hizmet verecek profesyonel mühendis ayarlayacağız.

2. Makinaları kullanırken karşılaşılan sorunlar nasıl çözülür?
Alıcılarımız için sorunları çözmeye hazır satış sonrası ekibimiz var.Alıcılar sorunları bize e-posta veya telefonla açıklar;Bazen mühendislerimiz için referans olması için sorunlu resim ve videoları sağlamanıza ihtiyaç duyarız, alıcılarla görüşmeye çalışacağız ve en kısa sürede en etkili çözümü elde etmeye çalışacağız.Gerekirse, sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için alıcının fabrikasına gitmek için en profesyonel mühendisi ayarlayabiliriz.

3. Garanti süreniz ve yedek parça tedariğiniz nedir?
Bir yıl garanti ve ömür boyu bakım sunuyoruz.İlk yıl içinde insan faktöründen kaynaklanmayan herhangi bir parça ve% 1 ücretsiz yedek parça listesinde olmayan parçalar varsa, yeni yedek parçaları ücretsiz olarak temin ederiz.

4. OEM hizmeti veriyor musunuz?
Evet.OEM servisi mevcuttur.Tasarımcımız özel fikrinizi hayata geçirir.Satış alanınızı, tasarım fikirlerinizi ve size ait tüm özel bilgilerinizi koruyacağız.

 

 

Çok kafalı tartım nasıl çalışır?
Paket başına 'tipik hedef' ağırlık 100 olabilir gram bir ürünün.Ürün beslendi havuz hunilerine dağıtıldığı çok kafalı tartının üstüne kadar.Her havuz hunisi, tartım hunisi boşalır boşalmaz ürünü altındaki bir tartım hunisine bırakır.
Kantar bilgisayarı, her bir tartım haznesindeki ürünün ağırlığını belirler ve hangi kombinasyonun hedef ağırlık olan 100 g'ye en yakın ağırlığı içerdiğini belirler.Çok başlı tartı, bu kombinasyonun tüm haznelerini açar ve ürün, bir boşaltma oluğu vasıtasıyla bir torba yapıcıya veya alternatif olarak ürünü örneğin tepsilere yerleştiren bir dağıtım sistemine düşer.
Dağılım normalde yerçekimi, titreşim veya merkezkaç kuvveti ile yapılırken, besleme titreşim, yerçekimi, kayışlar veya vidalı sistemler ile sağlanabilir.
Tartım hunisinde tartılan ancak bir tartımda kullanılmayan ürünü depolamak için ekstra bir besleme hunisi katmanı ('booster hunisi') eklenebilir, böylece bilgisayarda mevcut uygun kombinasyonların sayısı ve böylece hız ve doğruluk artar.
 
Çok başlı tartım bir işletmeye nasıl yardımcı olabilir?

Çok kafalı tartım aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:
 

Doldurma torbaları
Çok başlı tartılar kullanılarak doldurulabilen torba yelpazesi çok geniştir.Ölçeğin bir ucunda birçok kilogramlık büyük ikram paketleri var.Diğer tarafta, yüksek hız ve verimlilikle işlenebilen küçük cips torbaları var.

 

Karışık tartım
Sekiz adede kadar bileşen içeren ürünler, çok başlı bir kantarda yüksek hızlarda çok hassas bir şekilde karıştırılabilir.Tartı, her biri kendi beslemesine sahip bölümlere ayrılmıştır.Örneğin, fındık ve kurutulmuş meyve artı iki nispeten ucuz malzeme içeren bir kahvaltılık gevrek, daha pahalı bileşenlerin her birine sekiz kafa ve diğer ikisinin her birine dört baş ayrılan bir çok kafalı üzerinde tartılabilir.Bu, pahalı bileşenlerin aşırı doldurulmasının ihmal edilebilir olmasını sağlarken yüksek tartım hızı sağlar.

 

Tepsilere yerleştirme
İyi tasarlanmış bir dağıtım sistemi, çok kafalı tartımın hızını ve doğruluğunu, ürünün tepsilere hassas, sıçramasız teslimatı ile birleştirmenizi sağlar.

Uygulamalar

Çok başlı tartılar başlangıçta belirli sebzeleri tartmak için kullanıldı.1970'lerde ve 1980'lerde atıştırmalıkların ve şekerlemelerin torbalara hızlı tartılmasına uygulandıklarında, kullanımları katlanarak genişledi.Çeri domateslerin ve cipslerin ortak noktası, yerçekiminden daha fazla cesaretlendirmeden ve besleyicilerin orta düzeyde titreşimi olmadan, makinenin içinden ve paketin içine kolayca akmalarıdır.O zamandan beri, doğruluk ve göreceli hız, teknolojinin ilk günlerinde kullanımı zor görülen birçok ürüne genişletildi.
 

Yapışkan ürünler
Taze et ve balık, sos içinde olsun ya da olmasın, kümes hayvanları ve peynir (rendelenmiş peynir dahil), titreşim yerine kayışlar veya vidalı besleyiciler kullanılarak hareket ettirilebilir.

 

Granüller ve tozlar
Serbest akışlı, ince taneli tozlar başka yollarla (kesme kapısı veya doğrusal tartılar veya hacimsel besleyiciler gibi) daha ucuza tartılabilirken, kahve granülleri gibi granüller ve gevşek çay gibi ürünler günümüzün çoklu kafalarında tartılabilir.

 

Kırılgan ürünler
Daha sığ iniş açılarına ve çeşitli yastıklı uçlara sahip tartılar, el yapımı çikolatalar ve gurme bisküviler gibi hassas ve kırılgan ürünlerin paketlenmesini mümkün kılmıştır.

 

Karmaşık ürünler
Ayrı bileşenleri bir tepsiye dağıtmak için özel olarak tasarlanmış bir dağıtım sistemiyle birleştirilmiş karışım tartımı kullanılarak, uygun bölmelerde pirinç, et ve sebzelerden tam olarak doğru miktarlarda hazır bir yemek monte edilebilir.

2.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı 12.5L Beyaz Şeker 14 Başlı Toz Çok Kafa Kantarı 2

 

İletişim bilgileri
GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD

Tel: +86 18923335619

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)