Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerGranül Çok Kafalı Kantar

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar

Sertifika
Çin GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar
Çin GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
TOUPACK ile 5 yılı aşkın bir süredir iş ilişkisi kurduk. Bu çok güvenilir bir işletmedir. müşterilerine sadece yüksek kaliteli makine ekipmanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda satış sonrası hizmette de çok iyi bir iş çıkarır. Gelecekte daha fazla Ticari ticaret bağlantımız olacağına inanıyorum.

—— Betty Thomas

TOUPACK, çok kafalı kantar ve paketleme makinesinin profesyonel bir üreticisidir, evde ve yurtdışında çok yüksek bir üne sahiptir.

—— bella

TOUPACK'ten zaman zaman birkaç tartım ve paketleme makinesi getirdim. Bence TOUAPCK her zaman kalitesine ve en iyi satış sonrası hizmetine odaklanıyor, bence çok güvenilir bir tedarikçi.

—— Lucas

TOUPACK, yurtiçinde ve yurtdışında gerçekten yüksek bir itibara sahiptir, her zaman yüksek kalitede ve daha iyi hizmette harika işler çıkarır.

—— Mayıs

Ben bir kahve çekirdeği tedarikçisiyim, yaklaşık dört yıldır Toupack ile iş ilişkileri kurdum, Multihead Weigher'ları kahve çekirdekleri paketleme hattımda çok kullanışlı, üretimimde verimliliği artırıyor.

—— LAN Smith

Ben sohbet şimdi

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar
Porportional Mixing Nuts 32 Heads Granules Multihead Weigher
Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar

Büyük resim :  Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong Zhongshan Çin
Marka adı: TOUPACK
Model numarası: <i>TY-A-M32-1;</i> <b>TY-A-M32-1;</b> <i>TY-A-P32-1</i> <b>TY-A-P32-1</b>
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 10-25 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 100set aylık

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar

Açıklama
Malzeme:: paslanmaz çelik 304 Hazne Hacmi:: 0.8L / 0.5L
Max. Maks. Speed: hız:: 120 WPM Doğruluk:: 0.1g
HMI:: 7 `` / 10 '' renkli dokunmatik ekran Kontrol sistemi:: MCU / PLC
Güç kaynağı: AC220V ±% 10 50HZ / 60HZ, 2KW Garanti Sonrası Servis: Video teknik desteği, Çevrimiçi destek
Vurgulamak:

32 Başlı Granül Çok Kafalı Kantar

,

32 Başlı Granül Tartım Ölçeği

,

Karıştırma Granülleri Çok Kafalı Kantar

Kuruyemiş Paketleme için 32 Başlıklı Orantılı Karıştırma Çok Kafalı Kantar, Granül Tartım Ölçeği

 

Damla sakızı, bükülmüş şeker, köfte, sebze, vida vb. Yapışkan malzemelerin kantitatif tartımı için uygundur.

Malzemenin özelliğine göre ezilme ve tıkanmayı önlemek için kova kapısının açılma ve kapanma hızı ince ayarlanabilmektedir.

Yüksek hız ve yüksek doğruluk kombinasyonu, bilgisayarlı hesaplama yoluyla çok sayıda ağırlık kombinasyonundan en iyi kombinasyonu seçin.
Ezilmeyi ve tıkanmayı önlemek için kova kapısının açılma ve kapanma hızını hassas bir şekilde ayarlayın.
Kantitatif tartım işlevi.

 

Özellikleri :


1. 2'si 1 arada, 3'ü 1 arada ve 4'ü 1 arada karıştırma ürünleri için kullanılabilir.
2. Kombinasyona daha fazla hazne, daha yüksek doğruluk
3. Karışımın ağırlığı, son ürünler tarafından otomatik olarak telafi edilebilir.
4. Yüksek doğruluk ve özel yük hücresi.
5. Akıllı alarm teşhisi.
6. Yüksek hızlı kademeli boşaltma işlevi.
7. Yeni Modüler ve CAN veri yolu teknolojisi, daha verimli ve kararlı.
8. Modbus Industry iletişim protokolü.

 

Mekanik ve Karakter:


1. Üst depolama hunisi, iki farklı ürünün ağırlığına bölünmüştür.
2. Ayrı ana vibratör, ürünün kalınlığını bağımsız olarak kontrol edin.
3. Entegre makine çerçevesi ve makine kabini, daha fazla stabilite ve daha yüksek doğruluğa katkıda bulunur.
4. Tek tip tasarım standartları ve kalıp işleme, yedek parça için daha iyi değiştirilebilirliğe katkıda bulunur
parçalar.
5. Kararlı aktüatör tasarımı, mekanik titreşimi azaltır ve yük hücresi değer doğruluğunu artırır.

 

 

Özellikler:

 

Modeli TY-A-M32-1;TY-A-P32-1
Maks. Alan sayısıTartım (bir hazne) 5-200 g
Doğruluk x (0,5)
Min.Ölçek Aralığı 0.1 g
Maks. Alan sayısıHız 120 WPM
Hazne Hacmi 0.8L / 0.5L
Kontrol sistemi MCU / PLC
HMI 7 '' / 10 '' renkli dokunmatik ekran
Güç kaynağı AC220V ±% 10 50HZ / 60HZ, 2KW
Ambalaj Ölçüsü 1.370 (L) * 1.060 (W) * 1.105 (H) mm
Paket ağırlığı 240kg
 
 
 

 

Detay:

 

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar 0Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar 1Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar 2

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar 3Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar 4

 

SSS:
1. Yeni makine nasıl kurulur?
makinelerimiz kurulum için kolay tasarlanmıştır;Kurulum videosu da mevcuttur.Gerekirse, alıcılar ilgili maliyeti üstlenirse, yurtdışına hizmet verecek profesyonel mühendis ayarlayacağız.

2. Makinelerin kullanımı sırasında karşılaşılan sorunlar nasıl çözülür?
Alıcılarımız için sorunları çözmeye hazır satış sonrası ekibimiz var.Alıcılar sorunları bize e-posta veya telefonla açıklar;Bazen mühendislerimize referans için sorunlu resimleri ve videoları sağlamanıza ihtiyaç duyarız, alıcılarla görüşmeye ve en kısa sürede en etkili çözümü almaya çalışacağız.Gerekirse, sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için alıcının fabrikasına gitmek için en profesyonel mühendisi ayarlayabiliriz.

3. Garanti süreniz ve yedek parça tedariğiniz nedir?
Bir yıl garanti ve ömür boyu bakım sunuyoruz.İlk yıl içinde insan faktöründen kaynaklanmayan herhangi bir parça ve% 1 ücretsiz yedek parça listesinde olmayan parçalar varsa, yeni yedek parçaları ücretsiz olarak temin edeceğiz.

4. OEM hizmeti veriyor musunuz?
Evet.OEM servisi mevcuttur.Tasarımcımız özel fikrinizi hayata geçirir.Satış alanınızı, tasarım fikirlerinizi ve size ait tüm özel bilgilerinizi koruyacağız.

 

5. Çok kafalı tartım nasıl çalışır?

Paket başına 'tipik hedef' ağırlık 100 olabilir gram bir ürünün.Ürün beslendi havuz hunilerine dağıtıldığı çok kafalı tartının üstüne kadar.Her havuz hunisi, tartım hunisi boşalır boşalmaz ürünü altındaki bir tartım hunisine bırakır.
Kantar bilgisayarı, her bir tartım haznesindeki ürünün ağırlığını belirler ve 100 g'lık hedef ağırlığa en yakın ağırlığı hangi kombinasyonun içerdiğini belirler.Çok başlı tartı, bu kombinasyonun tüm hunilerini açar ve ürün, bir boşaltma oluğu aracılığıyla bir torba yapıcıya veya alternatif olarak ürünü örneğin tepsilere yerleştiren bir dağıtım sistemine düşer.
Dağılım normalde yerçekimi, titreşim veya merkezkaç kuvveti ile yapılırken, besleme titreşim, yerçekimi, kayışlar veya vidalı sistemler ile sağlanabilir.
Tartım hunisinde tartılan ancak bir tartımda kullanılmayan ürünü depolamak için ekstra bir besleme hunisi katmanı ('booster hunisi') eklenebilir, böylece bilgisayarda mevcut olan uygun kombinasyonların sayısı artar ve böylece hız ve doğruluk artar.

 
6. Çok başlı tartım bir işletmeye nasıl yardımcı olabilir?

Çok başlı tartım aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:
 

Doldurma torbaları
Çok başlı tartılar kullanılarak doldurulabilen torba yelpazesi çok geniştir.Ölçeğin bir ucunda birçok kilogramlık büyük ikram paketleri var.Diğer tarafta, yüksek hız ve verimlilikle işlenebilen küçük cips torbaları var.

 

Karışık tartım
Sekiz adede kadar bileşen içeren ürünler, çok kafalı bir tartı üzerinde yüksek hızlarda çok hassas bir şekilde karıştırılabilir.Tartı, her biri kendi beslemesine sahip bölümlere ayrılmıştır.Örneğin, fındık ve kurutulmuş meyve artı iki nispeten ucuz malzeme içeren bir kahvaltılık gevrek, daha pahalı bileşenlerin her birine sekiz baş ve diğer ikisinin her birine dört baş ayrılan bir çok kafalı üzerinde tartılabilir.Bu, pahalı bileşenlerin aşırı doldurulmasının ihmal edilebilir olmasını sağlarken yüksek tartım hızı sağlar.

 

Tepsilere yerleştirme
İyi tasarlanmış bir dağıtım sistemi, çok kafalı tartımın hızını ve doğruluğunu, ürünün tepsilere hassas, sıçramasız teslimatı ile birleştirmenizi sağlar.

Başvurular

Çok başlı tartılar başlangıçta belirli sebzeleri tartmak için kullanıldı.1970'lerde ve 1980'lerde atıştırmalıkların ve şekerlemelerin torbalara hızlı bir şekilde tartılmasına uygulandıklarında kullanımları katlanarak genişledi.Çeri domateslerin ve cipslerin ortak noktası, yerçekiminden daha fazla teşvik olmadan ve besleyicilerin orta düzeyde titreşimi olmadan, makinenin içinden ve paketin içine kolayca akmalarıdır.O zamandan beri, doğruluk ve göreceli hız, teknolojinin ilk günlerinde kullanımı zor görülen birçok ürüne genişletildi.
 

Yapışkan ürünler
Taze et ve balık, sos içinde olsun ya da olmasın, kümes hayvanları ve peynir (rendelenmiş peynir dahil) titreşim yerine kayışlar veya vidalı besleyiciler kullanılarak hareket ettirilebilir.

 

Granules ve tozlar
Serbest akışlı, ince taneli tozlar başka yollarla (kesme kapısı veya doğrusal tartılar veya hacimsel besleyiciler gibi) daha ucuza tartılabilirken, kahve granülleri gibi granüller ve gevşek çay gibi ürünler günümüzün çoklu kafalarında tartılabilir.

 

Kırılgan ürünler
Daha sığ iniş açılarına ve çeşitli yastıklı uçlara sahip tartılar, el yapımı çikolatalar ve gurme bisküviler gibi hassas ve kırılgan ürünlerin paketlenmesini mümkün kılmıştır.

 

Karmaşık ürünler
Ayrı bileşenleri bir tepsiye dağıtmak için özel olarak tasarlanmış bir dağıtım sistemiyle birleştirilmiş karışım tartımı kullanılarak, uygun bölmelerde pirinç, et ve sebzelerden tam olarak doğru miktarlarda hazır bir yemek monte edilebilir.

 

Porportional Karıştırma Somunları 32 Kafalı Granül Çok Kafalı Kantar 5

 

 

 

 

İletişim bilgileri
GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD

Tel: +86 18923335619

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)