Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.

2023-03-13

Son şirket haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.

 

20 Şubat 2023'te Çin Gıda ve Paketleme Makineleri Endüstrisi Birliği Standardizasyon Komitesi Guangdong, Zhongshan'da bir grup standart semineri düzenledi.Guangdong TOUPACK Equipment Co., LTD. tarafından geliştirilen "Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçümlü Dolum Makinesi" ve "Akıllı Ölçüm Paketleme Sistemi Teknik Şartnamesi" olmak üzere iki grup standart üzerinde araştırma ve tartışma yürütülmektedir.

 

 

Bu seminerde, Çin Gıda ve Paketleme Makineleri Sanayi Derneği Başkanı ve Standardizasyon Teknik Komitesi Direktörü Chu Yufeng;Harbin Ticaret Üniversitesi Gıda Fakültesi Dekanı ve Profesörü Sun Zhihui;Nanjing Ormancılık Üniversitesi profesörü ve Nanjing Gıda Paketleme Makineleri Enstitüsü müdürü Ju Ronghua;Çin Gıda ve Paketleme Makineleri Endüstrisi Derneği Standardizasyon Teknik Komitesi Genel Sekreteri Ding Shaohui;Wang Guokou, Genel Sekreter Yardımcısı, Shao Weihuai, Henan Miss Food Co., LTD. Teknik Danışmanı, Huiyuan Juice eski Başkan Yardımcısı ve Çin Ziraat Üniversitesi Profesörü Gao Yanxiang, Quanzhou Lizhong Food Machinery Co. Genel Müdürü Yang Shipei ., LTD., Cheng Hui ve Zhongshan Piyasa Denetleme İdaresi Standardizasyon Bölümü Şefi Du Nan, Zhongshan Kalite Teknoloji Derneği Genel Sekreteri Liu Luanyu, Luohe Gıda ve Ekipman Endüstri Parkı Direktörü Liu Zhandong, genel müdür Wang Yunjun Zhongshan Hongcheng Intelligent Equipment Co., LTD., Jiangxi Saima Intelligent Technology Co., LTD. genel müdürü Xie Genwei, Yangxi Delicious Fresh Food Co., LTD. pazarlama müdürü Luo Jiawei ve yaklaşık 30 önde gelen uzman ve kuruluş temsilciler.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.  0

Sergi salonu ziyareti

 

 

Seminer öncesinde başkanımız Hong Lee, Genel Müdürümüz Shelly Lee ve diğer üst düzey yöneticilerin eşlik ettiği Pekin uzman grubu, TOUPACK'in atölye ve sergi salonunu ziyaret ederek ürünler, geliştirme tarihi, kurum kültürü ve diğer yönleri hakkında detaylı bilgi sahibi oldu. TOUPACK.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.  1

Dükkanı ziyaret et

 

 

Toplantıda TOUPACK Başkanı Bay Hong Lee bir konuşma yaptı ve Zhongshan hükümetinin tüm dekanlarına, uzmanlarına, profesörlerine, girişimcilerine ve liderlerine hoş geldiniz dedi.Li Dong, bu seminerde işletme standartlarının daha da iyileştirilmesi ve standartlaştırılması ve ulusal standartların kademeli olarak gerçekleştirilmesi için temel oluşturan iki standardı tanıttı.Hong Lee, uzman liderlerin toplantıda yapıcı önerilerde bulunabileceği beklentisini dile getirdi, tüm tarafların tüm endüstri standartlarını iyileştirmek ve standart hale getirmek için birlikte çalışabileceğini umdu ve toplantının tam bir başarıya ulaşmasını dört gözle bekledi.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.  2

Başkan Hong Lee bir konuşma yaptı

 

 

Çin Gıda ve Ambalaj Makineleri Sanayicileri Derneği Genel Sekreter Yardımcısı ve Standardizasyon Teknik Komitesi Genel Sekreteri Ding Shaohui, standardın taslak hazırlama arka planını ve taslak sürecindeki aşamalı çalışmaları başta proje olmak üzere toplantıda uzman temsilcilere bildirdi. ilişkilendirme grubu standardı ve standart metnin ana içeriği detaylandırılmıştır.Toplantıda uzman temsilciler raporu dikkatle dinlediler, standardın kapsamı, normatif referans belgeleri, terim ve tanımlar, ürün sınıflandırması, teknik gereklilikler, test yöntemleri, muayene kuralları, işaretleme, paketleme, nakliye ve depolama konusunda titiz ve bilimsel bir tutum içinde hareket eder ve değişiklik için ayrıntılı öneriler ortaya koyar.Son olarak, uzman temsilciler, standardı tartışma yoluyla oybirliğiyle kabul ettiler ve standart taslak grubunun önerilen revizyon görüşlerine göre daha fazla iyileştirme ve revizyon yapmasını ve taslağı mümkün olan en kısa sürede onay için hazırlamasını önerdiler.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.  3

Bir Sun Wisdom bıraktı, iki Wang Guokou bıraktı, üçüncü Ding Shaohui bıraktı

 

 

hakkında en son şirket haberleri Akıllı çok kafalı Kombinasyon Ölçme ve Dolum Makinesi gibi iki grup standart semineri, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., LTD'de başarıyla gerçekleştirildi.  4

Sol iki Ronghua, sağ Chu Yufeng

 

 

Başkan Chu Yufeng yaptığı konuşmada, gıda fabrikalarında otomatik üretimi gerçekleştirmenin anahtarının ölçülü dolum olduğuna dikkat çekti.2000 yılındaki başlangıcından bu yana, Çin'in kombine ölçümlü dolum alanı, temel teknolojiyi, bağımsız araştırma ve geliştirmeyi, büyük ölçekli üretimi ve yıllarca süren geliştirmeden sonra satışları ve uluslararası üretim seviyesine sahip bir dizi büyük ölçekli işletmeyi entegre eden eksiksiz bir endüstriyel zincir oluşturmuştur. ortaya çıkan.Bununla birlikte, şu anda ölçüm ve dolumu standartlaştıracak ilgili bir ekipman standardı bulunmadığından, "Akıllı çok kafalı kombine ölçüm ve dolum makinesi" ve "Akıllı Ölçüm ve Paketleme Sistemi Teknik Şartnamesi" standartlarının formülasyonu çok önemlidir ve sektörün sağlıklı gelişimi için yol gösterici bir öneme sahiptir.

 

 

Akıllı tartım ve paketleme sistemi araştırma ve geliştirmeye odaklanan bir şirket olarak TOUPACK, her zaman teknolojiye, ürün yeniliğine ve endüstri standardı yapıya önem vermiş, "sahip olduğum insan yok, insanlar mükemmel, insanlar yavaş ben hızlı" pazar yönelimine bağlı kalıyor. , akıllı taşıma, paketleme, algılama ve birçok entegre otomasyon sistemi ile birlikte akıllı tartıma dayalıdır.Geliştirme sürecinde müşterilerimizin karşılaştığı birçok teknik ve ticari zorluğu çözmede önemli bir ortak olmak.İlgili standartların ve normların oluşturulması için referans ve doğrulama sağlamak üzere teknoloji araştırma ve geliştirme, saha uygulaması, sonuçların dönüştürülmesi ve diğer hususlardaki deneyim ve avantajlara güvenmeye devam edeceğiz. akıllı tartım paketleme alanında bir dizi standart.

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.