Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi

2023-05-19

Son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  0

 

 

Uzun zamandır beklenen Interpack 2023, 4-10 Mayıs tarihleri ​​arasında Düsseldorf Sergi ve Kongre Merkezi'nde yapılacak!Dünyanın en büyük ve en etkili ambalaj fuarı olan Interpack, Messe Düsseldorf tarafından üç yılda bir düzenleniyor ve dünyanın en büyük, en etkili ve en profesyonel ambalaj fuarı.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  1hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  2

 

 

Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., Ltd. kuruluşundan bu yana her oturuma katılımcı olarak katılmıştır.2020 yılında salgın nedeniyle orijinal planlanan 48 metrekarelik stant iptal oldu ve bu kez müşterilerimizi ziyaret etmek için Almanya'ya kadar gittik ve bu arada bu fuara ziyaretçi olarak katıldık ve çok memnun kaldık. daha güncel deneyimler ve aynı zamanda salgından bu yana ilk kez yurtdışına çıkmaktı.

 

 

01——Küresel dikkat ve benzersizlik

 

Interpack, tüm paketleme zincirini entegre eder ve işleme ve paketleme makineleri, paketleme malzemeleri, aksesuarlar için üretim ve işleme makineleri ve ilgili paketleme hizmetleri dahil olmak üzere eksiksiz bir özel paketleme çözümleri yelpazesi sunar.Uluslararası ambalaj pazarındaki yeni gelişmeleri öğrenmek ve Avrupa ambalaj pazarını keşfetmek için ideal bir alandır.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  3

 

 

02——Okyanus boyunca uzun bir yolculuk.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  4

 

Binlerce e-posta göndermek, bir çevrimdışı toplantıdan daha iyidir.Üç yıldır salgın ve müşteriler en az üç yıldır görüşmüyor.Fuarın bir çok eski müşterisi ile buluşma fırsatı bulduk ve fuar salonunun kafesinde oturup sohbet ederken hem rahat hem de rahat bir kahve içtik.En son ürün tanıtımı, video materyallerini izlemek için bilgisayarlarımızı getirdik ve zamanımız bol olduğu için şirketimizin tanıtım materyallerini de oynatabildik.Bu atmosferde müşterilerimizle daha yakınlaşıp yüz yüze iletişim kurabildik, bu sayede bize daha çok güvendiler ve işlerinde karşılaştıkları her türlü sorun ya da yeni ihtiyaçları paylaşmaktan mutluluk duydular.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  5

 

Yeni küresel paketlemeyi görmek, yeni paketleme teknolojisini düşünmek, bu sefer sadece 4 günlük Interpack'e katılmak için gözlemci olarak çok şey kazandı, TOUPACK Intelligent'in Avrupa pazarını daha da genişletmesi, müşteri kaynakları ve pazar fırsatları araması.

 

 

03——Bir Bakışta Ünlü Markaların Sergileri

 

 

Kombine terazilerin profesyonel bir üreticisi olarak, tartım ürünlerinin teşhir alanına daha fazla odaklandık.Bu alanda tanınmış bir marka olan İshida'nın geniş bir standı vardı.Stant, ziyaretçilerin anlamasını ve takdir etmesini kolaylaştırmak için küçük yemek alanı, taze yiyecek alanı, tartım ekipmanları alanı ve kalite kontrol alanı olmak üzere farklı alanlara bölünmüştür.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  6

 

 

TOUPACK Intelligent, akıllı tartım, paketleme, test ve taşıma ekipmanlarının geliştirilmesine ve üretilmesine kendini adamıştır.Taze gıda ürünleri için tasarlanmış yeni geliştirilen Filp Tipi kantarımız, yapışkan malzemelerin tartım problemini etkili bir şekilde çözmektedir.Eşsiz açılır kapanır tartım hunisi, bir huni kapısı yapısına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak malzeme sıkışmasının oluşmasını önler.Malzeme temas yüzeyinin oluklu yapısı, temas yüzeyinin sürtünmesini büyük ölçüde azaltarak, malzemenin kalıntı sorununa yapışmasını etkili bir şekilde önler.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  7

 

Filp Tipi teraziye ek olarak sebze ve meyvelerin paketleme ihtiyaçları için tasarlanmış tam otomatik file poşet paketleme makinesini de geliştirdik.Makine, paketleme verimliliğini artırabilen mekanik otomatik örgü tüp değiştirme işlevi ile donatılmıştır.Malzeme torbalama işlemi hassas ve güvenilirdir ve sızdırmazlık düzdür.Makinenin kalitesini ve istikrarını sağlamak için uluslararası ünlü markaların elektrik kontrol ve pnömatik bileşenlerini kullanıyoruz.Ayrıca müşterinin bütçesine ve ihtiyaçlarına göre yarı otomatik ve tam otomatik model seçenekleri de sunmaktayız.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  8

 

Gösteri bitti ama yolculuğumuz bitmedi, ya eski dostlarımızı görmezsek?Şangay'daki PROPAK2023'te görüşmek üzere!

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK|Almanya'daki Interpack 2023 Gezisi  9

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.