Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK Pet Mama Tartı ve Paketleme Sistemi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK Pet Mama Tartı ve Paketleme Sistemi

2022-10-12

Son şirket haberleri TOUPACK Pet Mama Tartı ve Paketleme Sistemi

 

 

 

 

Vaka videosu

 


 

 

 

Dava:Destek Platformu + Vakum Besleme Makinası + Malzeme Taşıma Borusu +4 Kafa Lineer Kantarı + Depolama Bunkeri + Çanak Tip Elevatör+Paketleme Makinası + Mamul Konveyörü + Yatay Terbiye Konveyörü + CW300 Kontrol Kantarı +Metal Dedektörü

 

 

Evcil hayvan mamasının bu tartma ve paketleme sistemi, evcil hayvanların kantitatif beslenmesini karşılayabilen farklı kantitatif değerlere göre on farklı beslemenin farklı formül oranlarına ve paketlemesine göre karıştırılmasını gerçekleştirebilen çoklu ekipman sistemlerinin entegrasyonu için tasarlanmıştır. piyasada her yaştan

 

Çoklu çeşitler, küçük partiler normal pazar talebi haline geldi, geleneksel fabrikalar karşılayamadı.TOUPACK akıllı, endüstri 4.0 akıllı paketlemeyi otomatik, akıllı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilir.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Pet Mama Tartı ve Paketleme Sistemi  0

 

 

 

Müşteriler mobil uygulama üzerinden sipariş verir → söküp kontrol sisteminde üretimi düzenler → fabrika hattında üretimi gerçekleştirir.Siparişten teslimata ilerleme takibine kadar profesyonel çözüm.Müşteriler, teslimat süresi konusunda sık sık endişe duymadan tüm sipariş sürecini (üretim) (ve ürün verilerini) kolayca kontrol edebilir.

 

 

01 、Formüle göre 10 bağımsız otomatik besleme tartı sistemi seçebilirsiniz.

 

02 、Gerçek zamanlı baskı dahil olmak üzere, torba tipine göre iki bağımsız torba yapım sistemi seçilebilir.Ürün Bilgisi.

03 、Ürün ağırlığına göre kendini ayarlayan ağırlık kontrol sistemi.

04 、Metal algılama ve eleme sistemi.

05,Siparişi aldıktan sonra sistem, tüm üretim adımlarını net ve akıllı hale getirmek için sipariş üretimini, LAN'da gerçek zamanlı izlemeyi, dijital üretimi ve dijital yönetimi otomatik olarak düzenler.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Pet Mama Tartı ve Paketleme Sistemi  1

 

 

Ekipman, evcil hayvan mamasının tartılması ve paketlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır ve evcil hayvanların beslenme ihtiyaçlarına göre orantılanabilir ve otomatik olarak üretilebilir.Çok insancıl bir tasarıma sahiptir, işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar ve üretim verimliliğini artırır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.