Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!

2023-10-17

Son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!

 

 

 

Büyük etkinlik açıldı, binlerce işadamı toplandı. 134. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı) 15 Ekim sabahı başladı.sergi salonunda canlı bir atmosferle.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  0

 

 

Guangdong TOUPACK Akıllı Ekipman Şirketi, akıllı tartım ambalajı alanında zengin deneyime ve önde gelen teknolojiye sahiptir.ve sürekli yenilikçi ve araştırma ve geliştirmeŞirket her zaman müşteri ihtiyaçlarını ön plana koyar ve özel çözümler sunar.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  1

 

 

 

TOUPACK, müşterilerimizle her zaman yakın bir işbirliği ilişkisi kurdu ve gelişim sürecimizde etkili ortaklarımız oldular.Eski müşterilerimizle derinlemesine görüştük., ve gelecekteki işbirliği projeleri ve teknolojik yenilikler hakkında ayrıntılı müzakereler yürüttük.Ama aynı zamanda uzun vadeli ortaklığımız için bir güven ve destek.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  2

 

Aynı zamanda aktif olarak yeni ortaklar arıyoruz. Bazı yeni müşterilerle temasa geçtik ve birlikte çalışma olasılığını tartıştık.Ürün özelliklerimizi ve teknik avantajlarımızı detaylı olarak tanıttık.Yeni müşterilerin büyük ilgisini uyandıran, kartvizit alışverişi ve derinlemesine sohbetler yoluyla,Birbirimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlıyoruz ve gelecekteki işbirliğine temel atıyoruz..

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  3

 

 

Bu Kanton Fuarı'nda, farklı piyasa ihtiyaçlarını karşılamak için, TOUPACK Company iki akıllı tartma ve ambalaj makinesi taşıdı.Yüksek hızlı tartma ve ambalaj makinesi ve yarı otomatik ağ torba ambalaj makinesiBu iki makinenin ortaya çıkması müşterilerimize daha esnek ve verimli ambalajlama çözümleri sunar.

 

 

 

 

01

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  4

 

 

Yüksek hızlı tartma ve paketleme makinesi, TOUPACK Şirketi'nin önerilen en önemli ürünlerinden biridir.Ama aynı zamanda gelişmiş otomatik paketleme sistemini de entegre ediyor.Yüksek hassasiyetli sensörler ile, ürün ağırlığının doğru tespit edilmesi, ambalajın tutarlılığı ve kalitesinin sağlanması için.Otomatik ambalajlama sistemi, kişiselleştirilmiş özelleştirilmiş ambalaj elde etmek için ürün ağırlığına ve boyutuna göre ambalaj parametrelerini otomatik olarak ayarlayabilir, üretim verimliliğini önemli ölçüde arttırır ve ürün ambalajının kalitesini ve bütünlüğünü sağlar.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  5

 

 

 

02

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  6

 

 

Yarım otomatik ağ torba ambalaj makinesi, TOUPACK tarafından farklı şekiller ve boyutlardaki ürünler için tasarlanmış esnek bir ambalaj çözümüdür.sebze ve diğer ürünlerMakine çalıştırılması kolay ve uyarlanabilir ve verimli ambalaj elde etmek için ürünün boyut ve şekline göre ambalaj parametrelerini hızlıca ayarlayabilir.Her türlü meyve ya da sebze olsun., paketleme kısa sürede tamamlanabilir, böylece ürün taze ve tam kalır.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Akıllı, 134. Kanton Fuarı'na katıldı, sergi harikaydı!  7

 

 

 

Kanton Fuarı iki gün sonra.

Cennet karmaları akıllıca.

18.1 A03

Seni bekliyorum!

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.