Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK Intelligence, "Torch Geliştirme Bölgesi Endüstriyel Girişimciler Forumu"na katılmaya davet edildi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK Intelligence, "Torch Geliştirme Bölgesi Endüstriyel Girişimciler Forumu"na katılmaya davet edildi

2023-07-13

Son şirket haberleri TOUPACK Intelligence,

 

 

 

 

Son zamanlarda, Zhongshan Torch Development Zone Industrial Group, Guangdong'da bir girişimci sempozyumu düzenledi.TOUPACKAkıllı Ekipman Co, LTD.BaşkanHong Leeve genel müdürShelly Leetoplantıya davet edildi.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Intelligence, "Torch Geliştirme Bölgesi Endüstriyel Girişimciler Forumu"na katılmaya davet edildi  0

 

 

sempozyumda,Hong Leeşirketimizin başkanı, şirketin mevcut operasyonunu ve gelecekteki gelişim yönünü kısaca tanıttı.Ayrıca akıllı üretim işletmelerinin karşılaştığı zorluklardan, zorluklardan ve fırsatlardan bahsetti ve Zhongshan'daki yetenek eksikliği ve politikaları gibi konularda ilgili departmanlarla görüş alışverişinde bulundu.

 

Bu davetli katılım sayesinde, aralarındaki yakın alışverişTOUPACKİstihbarat ve Meşale Sanayi Grubu ve diğer mükemmel işletmeler, uzun vadeli bir iletişim mekanizmasının kurulması için iyi bir temel atarak daha da güçlendirildi.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.