Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi.
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi.

2024-03-28

Son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 0

 

 

 

20 Mart 2024 tarihinde Guangdong TOUPACK Akıllı Ekipman Co., Ltd.Chengdu Century City Yeni Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen 110. Ulusal Şeker ve Şarap Fuarına katıldı.

 

Anlaşılan bu serginin ölçeği 325.000 metrekareye ulaştı ve serginin ölçeği tarihteki en büyük sergi.Bu yılki şeker ve şarap fuarı toplam 11 sergi alanı ve 14 özel alan kurdu., 45 ülkeden ve bölgeden 300.000'den fazla sergi ile 6.600'den fazla sergici ve 400.000'den fazla profesyonel ziyaretçi olacak.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 1hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 2hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 3

 

 

Fuar alanında, TOUPACK, on dört yüksek hızlı tartma ve ambalaj makinesi ve yarı otomatik ağ torba tartma ve ambalaj sistemini gösterdi.Ağırlık ve ambalaj makinesi yüksek hassasiyete ve geniş ağırlık aralığına sahiptir, dakikada 120 pakete kadar tek ağırlama hızı ile, otomatik üretim elde etmek ve manuel müdahaleyi azaltmak için ağırlama ve ambalajlama işlevlerini entegre eder.Yarım otomatik ağ torbası tartma ve ambalajlama sistemi esnek çalışmanın avantajlarına sahiptir, ve farklı meyve ve sebze ve katı ürünlerin ambalajlama gereksinimlerine uyum sağlamak için manuel olarak ayarlanabilir ve ihtiyaçlara göre müdahale edilebilir.Bu iki sistem, satış temsilcileriyle işbirliği fırsatlarını tartışmak için pavilyona gelen birçok potansiyel müşteriyi çekti.Ziyaretçilerle derinlemesine görüşmeler yaparak,Yerel satış ekibi, piyasa talebini anlarken gıda üretimi işletmelerinin yeni kaliteli üretkenlik yaratmasına yardımcı olmak için daha akıllı tartma ve ambalajlama çözümleri sunar.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 4hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 5hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 6hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 7

 

 

 

Guangdong TOUPACK Akıllı Ekipman Co., LTD., akıllı tartma ve ambalajlama konusunda uzmanlaşmış bir işletme olarak,Yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel hizmeti ile pazarın güvenini kazanıyorTOUPACK ürün geliştirme ve üretim sürecine, mükemmel kalite ve kullanıcı deneyimi arayışına odaklanır.ve aktif olarak ürünleri geliştirmek ve yenilikTüketici ile iletişim ve geri bildirim yoluyla, TOUPACK ürünlerin kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmesini sağlamak için ürün tasarımını ve işlevlerini sürekli olarak optimize eder.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 8

 

 

Bu yıl, TOUPACK kaliteye dayalı geliştirme stratejisine bağlı kalmaya devam edecek, ürün kalitesini ve hizmet seviyesini sürekli olarak geliştirecek,İş ortakları ve endüstri kurumları ile işbirliğine ve değişimlere dikkat edin, TOUPACK, üniversiteler, bilimsel araştırma kurumları ve diğer teknik araştırma ve geliştirme ve inovasyon projeleri ile işbirliği yapacaktır.ve akıllı tartım ambalajının gelişmiş teknolojisinin geliştirilmesini ve ilerlemesini birlikte teşvik edeceğiz.İşbirliği ve inovasyon yoluyla, TOUPACK, ortak kazanç ve ortak gelişme elde etmek için teknoloji alanını genişletmeye devam ediyor.TOUPACK ayrıca sürekli yenilikçilik geliştirme stratejisine bağlı kalmaya ve sürekli olarak markanın gelişimini ve ilerlemesini teşvik etmeye devam edecekSürekli teknolojik yenilik ve piyasa yeniliği yoluyla, TOUPACK markası rekabetçi kalacak ve sürdürülebilir kalkınma hedefine ulaşacaktır.

 

 

 

 

Ekran makinesi önerisi

 

 

0114 baş ağırlama ve paketleme makinesi

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 9

 

 

14 yüksek hızlı tartma ve paketleme makinesi, granüler, kısa şerit, blok, küre şeklinde, toz ve diğer malzemelerin otomatik olarak tartılması ve paketlenmesi için uygundur.Bu hopper malzeme boşaltırken fark edilir, tartma kovası malzemeyi birlikte boşaltıyor, böylece tartma kabı malzemesi gelmeden önce hopper kapısı boşaltılıyor ve kapanıyor,malzemenin düşmesi için gereken bekleme süresini tasarruf etmek.

 

 

 

Ağırlık doğruluk aralığı ± 0.3g, tek bir ağırlık aralığı 5 ~ 200g, maksimum hız dakikada 120 pakete ulaşabilir.Paketin mühürlenmesi iyi., ve mühürleme açık. kompakt yapı ve alan tasarrufu. Aynı zamanda, en son örnekleme algoritması tartma hassasiyetini artırmak için benimsenir.

 

 

 

 

Baş yüksek hızlı tartma ve ambalaj makinesi ürün özellikleri:

 

1Yüksek hızlı, yüksek hassasiyet: yüksek hassasiyetli dijital sensörlerin kullanımı, örnekleme hızı, yüksek hassasiyet.

2Akıllı hata tespiti, sorunu çözmek için doğru konum.

3Ağırlık doğruluğunu artırmak için en son optimize edilmiş örnekleme algoritması.

4 Sayım doğruluğunu artırmak için ağırlık ve sayım çift fonksiyonlarının birleştirilmesi.

 

 

14 başlı hızlı tartma ve paketleme makinesi Yapısal özellikleri:

 

1 Ağırlık kısmı, ambalaj kısmı ve destek bölünebilir, taşınması kolay.

2 Servo sistem sürücüsü verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

 

 

 

 

02 “Yarı otomatik ağ torbası tartma ve paketleme sistemi

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK, Chengdu Şeker ve Şarap Fuarı'nda ortaya çıktı ve mükemmel ürün gücünü gösterdi. 10

 

 

 

Yarım otomatik ağ torbası tartma ve paketleme sistemi, patates, soğan ve nar gibi katı ürünlerin ağ torbası paketlemesi için uygundur.Tek başlı 75 kovaylı doğrusal tartıcı ve yarı otomatik ağ torbası paketleme ünitesi, verimli bir yarı otomatik ağ torbası tartma ve paketleme işlemi elde etmek için birlikte çalışırlar.

 

 

 

Asansörün yapısal özellikleri:

 

1Malzeme dökülmesini önlemek için alt yatay bölümüne (kuşak ölçeğinin bir ucuna yakın) bir rehber hopper ekleyin.

2 Bir lavabo ile, kalıntıları toplamak kolaydır.

Malzemeyi korumak için asansör ve ağ torba makinesi arasındaki düşüşü en aza indirmek için malzeme rehber plağı üç boşaltma ucuna eklenir.

 

 

Yarım otomatik ağ torba ambalaj makinesi işlevsel özellikleri:

 

1Ağır çelik yapı temelleri.

2.Çok sağlam bir çark çelik asılı.

3- Destek klip malzemeleri ve etiket kurdeleleri.

4- Plastik kaplı köşe masası.

5Elektrikli vites elektrikli üniteyi çalıştırmayı durdurur.

6Elektronik kontrol sistemi.

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.