Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!

2023-02-01

Son şirket haberleri TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

liderin konuşması

 

 

 

Yıllık toplantıdan önce, Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., Ltd.'nin başkanı Hong Lee bir konuşma yaptı, ziyaret eden konuklara ve grubun çalışanlarına en içten selamlarını ve en iyi dileklerini iletti ve geçmişi gözden geçirerek geleceği dört gözle bekledi. herkes.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!  0

                                                                                                                                     Başkan Hong Lee

 

 

Hong Lee: Geçtiğimiz 2022'de birlikte olağanüstü bir yolculuk geçirdik.Pek çok zorluğa, iniş çıkışlara rağmen güzel sonuçlar elde ettik.Satış hedefimiz ve satış gelirimiz geçen yılın aynı dönemine göre %36, ihracat payımız ise geçen yılın aynı dönemine göre %40'ın üzerinde arttı.Bu, çabalarımızın ve çeşitli sektörlerden gelen desteğin sonucudur.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!  1

Başkan Hong Lee

 

 

Yeni yılda bazı fikirlerimiz ve planlarımız var.Herkesin Toupack'in açık, açık fikirli ve vizyoner bir Toupack olduğunu hissetmesi için hayatın her kesiminden daha yakın işbirliği yapacağız ve meslektaşlarımızla birlikte ilerleme kaydetmeye hazırız.Hedefimiz asırlık bir işletme olmak, idealimiz ise Çin'e ve hatta dünyaya büyük katkılar sağlamaktır.

 

 

 

Fiziksel rahatsızlığı nedeniyle genel müdür Shelly Li etkinliğe bizzat katılamadı ve izleyicilerle görüntülü olarak buluşamadı.Bayan Li, yalnızca aktif olarak ilerleme kaydederek, organizasyonu ve ekibi sürekli olarak harekete geçirerek, sürekli olarak yeteneği geliştirerek, iş ortamını aktif olarak iyileştirerek ve riskleri etkin bir şekilde kontrol ederek, şirketin gelecekteki hayatta kalması ve gelişmesi için sağlam bir temel atabileceğimizi ve başarılı olabileceğimizi söyledi. 2023'te iş hedefleri belirlendi. Bu amaçla, araştırma ve geliştirmeye kararlı ve sürekli yatırım yapmalı, kullanıcılara daha iyi ürünler, hizmetler ve akıllı deneyim sunmaya devam etmeli ve endüstri 4.0'a yardımcı olmak için yapay zeka ve büyük verileri kullanmalı, dijital fırsatları yakalamalıyız. hayatın her kesiminden, etkili büyüme elde edin ve akıllı tartım paketleme teknolojisinin kesin öncüsü ve lideri olun.

 

 

 

 

 

takdir konferansı

 

 

 

 

Şirketin 2022'deki cesaret verici başarıları, tüm çalışma arkadaşlarının çabalarından ayrılamaz.Şirket, geçtiğimiz yıl konsensüse katkılarından dolayı herkese teşekkür etmek ve takdir etmek amacıyla "Yıllık Mükemmel Çalışan", "Yıllık Satışta Mükemmellik Ödülü", "Rasyonelleştirme Önerisi İkincilik Ödülü" ve "Yıllık Mükemmel Çalışan" olmak üzere dört onur ödülü belirledi. Teknoloji İnovasyon Ödülü".

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!  2

 

 

 

 

 

ŞİRKET KÜLTÜRÜ

Görüş:Toupack, Dünya Ölçeği

Değer:Davranmak için kurallar, bir şeyler yapmak için kurallar.

Misyon:Ahlak, Kalite ve Marka.

İş felsefesi:Pazar ve kalite vurgusu.

 

 

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK 2023 Yıllık Konferansı Başarılı sonuç!  3

Yıllık toplantıdan toplu fotoğraf

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.