Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi

2024-05-13

Son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi

Melon tohumlarının ağırlık ve paketleme sistemi, titreşimli besleyici, rampicante türü asansörden oluşur.5 litrelik çanta makinesi, küçük granüler malzemelerin formüle edilmesi için verimli ve doğru bir miktarsal ağırlama ve paketleme hizmeti sunma hedefiyle.Dörtüncü Bilanço'nun kabulüYüksek verimlilik ve hassasiyetle, karpuz tohumlarının ve diğer malzemelerin otomatik ağırlama ve paketleme gereksinimlerini karşılamayı sağlar.

hakkında en son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi  0hakkında en son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi  1

 

Melon tohumlarının ağırlığı ve paketleme sistemi:

Bilancia combinata a quattordi test da 2,5L + confezionatrice di sacchetti

Ağırlık hedefi: 95 g

Ağırlık doğruluğu: ±0,5g

Deneme hızı: 40 bpm.

 

Uygulama alanı

Sistem, çay, semiz, fasulye, fındık, fındık ve benzeri içeren iyi akışkanlıkta olan çeşitli küçük boyutlu granüler malzemelere uygundur.

 

Sistemin bileşimi

hakkında en son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi  2

Fonksiyonel özellikler

1 verimli ve doğru ağırlık fonksiyonu: la bilancia combinata di 2,5L ve 14 test, tartımın doğruluğunu ve istikrarını garanti etmek ve üretim verimliliğini artırmak için gelişmiş bir tartım teknolojisini benimser..

Otomatik ağırlama ve paketleme: Tüm sistem ağırlama ve paketleme işlemini otomatik olarak tamamlayabilir,El müdahalesini azaltarak ve üretim verimliliğini ve tutarlılığını arttırarak.

Küçük granüler malzemelerin formülasyonu ve dozajı: Sistem, çeşitli formülasyon gereksinimlerini karşılamak için küçük granüler malzemelerin formülasyonunu ve ağırlığını hassas bir şekilde yapabilir.

Esneklik: Ağırlık ve ambalajlama parametreleri, farklı özelliklere ve gereksinimlere sahip ürünlere uyum sağlamak için talebe göre ayarlanabilir.


 

Karakteristikleri mekanik

1 Vibratör: Melon yarısı gibi küçük boyutlu granüler malzemeleri titreşim yoluyla bir sonraki süreçte taşır.Materyallerin devamlı olarak tedarik edilmesini sağlamak için..

2 Sallı kaldırıcı: Ağırlık ve ambalaj gereksinimlerini karşılamak için malzemeleri yeterli bir yüksekliğe yükseltmek için sallı tasarımı kullanır.

3 2,5 litrelik 14 test ile birleştirilmiş denge: çoklu test ağırlığına bağlı olarak, ağırlık verimliliğini artırmak için aynı anda çeşitli malzemeleri ağırlayabilir.

Çanta paketleme makinesi: Ağır malzemeler, paketleme işlemini tamamlamak için otomatik olarak yüklenir ve mühürlenir ve çeşitli çanta türlerine uygundur.

 

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi  3

Bilanç kombinasyonu, miktarsal ağırlık hizmetleri ve küçük granüler malzeme formülasyonlarının paketlenmesi konusunda uzmanlaşmış yirmi dört tane test departmanından oluşur.Yüksek verimliliği ve hassasiyeti garanti ederler.

 

hakkında en son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi  4

Peso hedefi: 50 g

Sınav hızı: 200 bpm

Ağırlık doğruluğu: ±0,5 g

 

hakkında en son şirket haberleri Melonları tartma ve paketleme sistemi ve mama partisi  5

Peso hedefi: 20 gram

Sınav hızı: 180 bpm

Ağırlık doğruluğu: ±0,3g

 

Karakteristikleri mekanik

1 Kombine ağırlık tipi: Yüksek ve verimli ağırlık kapasitesine sahip yirmi dört saniyelik kombine ağırlık kullanılır.

2 Uygulama alanı: Pirinç ve diğer küçük boyutlu granüler malzemelerin doğru ağırlığı ve paketlenmesi için tasarlanmıştır.Pirinç üretim hatlarının gereksinimlerini karşılayabilecek.

3 Doğrulama hızı: Sistem, yüksek verimliliği garanti ederek ve üretim hatlarının gereksinimlerine uyum sağlayarak dakikada 200 kere ağırlama hızına ulaşabilir.

4 Ölçme doğruluğu: ± 0'luk bir doğrulukla yüksek bir doğrulukla ölçme kapasitesine sahiptir.Her pirinç torbasının doğru ağırlığını garanti etmek ve ürün kalitesi standartlarını ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için 5 g..

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.