Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!

2024-04-17

Son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!

 

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  0

 

 

 

15 Nisan'da Guangzhou'da 135. Kanton Fuarı açıldı.Bu yılın Kanton Fuarı Guangzhou Pazhou Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlendi., 28600 ihracatçı ve 680 ithalatçı dahil olmak üzere 29000 katılımcı ile.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  1

 

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  2

 

 

 

Gelişimin ilk gününde, Guangdong TOUPACK Akıllı Ekipman Şirketi, Ltd.'nin standı, yurtdışından ve yurtdışından işadamlarını durup ziyaret etmek için çekti.Şirketin satış seçkinleri, her ziyaretçiye şirketin sergi makinelerini hevesle tanıttı., ziyaretçilerin ürünün performansını ve özelliklerini yakın mesafeden anlamalarını sağlar.İki taraf işbirliği projeleri hakkında ayrıntılı görüşmeler yaptılar., teknolojik yenilik ve diğer yönler.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  3

 

 

Bu Kanton Fuarı'nda, farklı piyasa ihtiyaçlarını karşılamak için TOUPACK Company, iki akıllı tartma ve ambalaj makinesi gösterdi.Yüksek hızlı tartma ve ambalaj makinesi ve yarı otomatik ağ torba ambalaj makinesiBu iki makinenin ortaya çıkması müşterilerimize daha esnek ve verimli ambalajlama çözümleri sunar.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  4

 

 

 

 

 

0114 baş yüksek hızlı tartma ve paketleme makinesi

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  5

 

 

 

 

Yüksek hızlı tartma ve paketleme makinesi, TOUPACK Şirketi'nin önerilen en önemli ürünlerinden biridir.Ama aynı zamanda gelişmiş otomatik paketleme sistemini de entegre ediyor.Yüksek hassasiyetli sensörler ile ürün ağırlığının doğru tespit edilmesi, ambalajın tutarlılığı ve kalitesinin sağlanması için.Otomatik ambalajlama sistemi, kişiselleştirilmiş özelleştirilmiş ambalaj elde etmek için ürün ağırlığına ve boyutuna göre ambalaj parametrelerini otomatik olarak ayarlayabilir, üretim verimliliğini önemli ölçüde arttırır ve ürün ambalajının kalitesini ve bütünlüğünü sağlar.

 

 

 

 

02 “Yarı otomatik ağ torbası ambalaj makinesi

 

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı, TOUPACK sergi alanı başlıklarını görün!  6

 

 

 

 

 

Yarım otomatik ağ torba ambalaj makinesi, TOUPACK tarafından farklı şekiller ve boyutlardaki ürünler için tasarlanmış esnek bir ambalaj çözümüdür.sebze ve diğer ürünlerMakine çalıştırılması kolay ve uyarlanabilir ve verimli ambalaj elde etmek için ürünün boyut ve şekline göre ambalaj parametrelerini hızlıca ayarlayabilir.Her türlü meyve ya da sebze olsun., paketleme kısa sürede tamamlanabilir, böylece ürün taze ve tam kalır.

 

 

 

Sergi 5 gün sürecek. TOUPACK Smart standı 19.1H07, ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz!

 

 

 

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.