Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!

2023-10-27

Son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!

 

 

 

 

 

25 Ekim 2023'te, Çin'in Çingdao Balıkçılık Fuarı, dünyanın dört bir yanından balıkçılık uzmanlarını, girişimcileri ve ziyaretçileri çeken üç günlük bir etkinlik olarak başladı.Guangdong TOUPACK Akıllı Ekipman Co.., LTD., TOPTIC TICH (Zhongshan) Co., LTD'nin bir yan kuruluşu, altı ağırlıklı sıralama makinesi ile ortaya çıktı.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  0

 

 

 

TOPTIC TICH (Zhongshan) Co., LTD., gıda tartma ve ambalajlama endüstrisine otomatik kontrol tartıcısı, metal tespit makinesi, X-ışını dedektörü,Ağırlık ayırma makinesi ve diğer ekipmanlarSergi alanında, zengin bir çeşitlilik ve stille, çeşitlilik ve çok kategoride bir ürün yapısı gösteriyoruz.Çoğu müşteri için geniş bir ürün seçeneği ve kaliteli hizmetler sunmak.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  1

 

 

 

Fuarda, TOPTIC Şirketi'nin profesyonel satış ekibi ve teknik personeli sadece ziyaretçilerin sorularına detaylı bir şekilde cevap vermedi,Ama aynı zamanda onlara üst sıra altı ağırlık sıralayıcısının verimli çalışmasını da gösterdi., ve ekipmanın çeşitli deniz ürünleri üzerindeki doğru sıralama ve ağırlık sınıflandırma yeteneğini gösterdi.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  2

 

 

 

Bu altı seviyeli ağırlık sıralayıcısı deniz, su, balık, tavuk, dondurulmuş ürünler ve diğer ürünlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.üretim hattının verimli çalışmasını desteklemek için yüksek hızda ve yüksek hassasiyetle sınıflandırılabilir ve ağırlıklandırılabilir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  3

 

 

Bölüm 01

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  4

 

 

Ağırlık aralığı: ≤5000g

Sıralama doğruluğu: ±5 ~ 10g

Sıralama hızı: 80-100BPM

 

 

Taze balık sınıflandırma davası sıralı altı ağırlıklı sınıflandırma makinesine uygulanabilir, bu makine gelişmiş süspansiyon salkımlı kol kesim tipi sınıflandırma teknolojisini benimser,Farklı balık türlerine ve boyutlarına göre sıralama parametrelerini otomatik olarak ayarlayabilir, her balığın önceden belirlenmiş ağırlık derecesine ulaşmasını sağlamak için. ister balık, ister somon veya diğer çiğ balık olsun, bu sıralama makinesi rolü altında mükemmel sınıflandırma etkisini gösterebilir.

 

 

 

Bölüm 02

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  5

 

 

Ağırlık aralığı: 10g~1000g

Sıralama doğruluğu: ±0.3g

En fazla sıralama hızı: 160 bpm

 

 

Bütün tavuk ağırlığı sıralama makinesinin sekiz seviye ağırlık sıralama makinesini kullanması,Tüm tavuğun farklı ağırlıklarına göre hızlı ve doğru bir şekilde sınıflandırılabilir., ve sınıflandırma işleminde, standartlara uymayan ürünleri doğru bir şekilde çıkarabilir ve ürünlerin doğruluğunu ve kalitesini sağlayabilir.

 

 

 

 

 

Bölüm 03

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  6

 

 

Ağırlık aralığı: ≤500g

Ağırlık doğruluğu: ±0,5g~±3g

Maksimum transfer hızı: 250 bpm (manuel boşaltma hızına bağlı olarak)

 

 

Çift kanallı döner çok aşamalı ayrım, geniş bir uygulama yelpazesi için eğimli ortadan kaldırma yöntemini kullanıyor ve birkaç başarılı ayrım vakası var.Tavuk ayaklarının ayrılması da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı değildir, yumurta sarısı, civcivler, kanatlar ve mangolar. Çok aşamalı sınıflandırıcılar, yüksek hızlarda çalışırken doğru ve verimli bir sınıflandırma süreci sağlayarak her türlü şekil ve boyuttaki ürünleri işleyebilir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Qingdao Balıkçılık Fuarı saldırısı, A4-0819 standında harika!  7

 

 

Teknik ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun sıralama çözümünü özelleştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.Bir tavuk kanadının büyüklüğündeki bir mühendislik zorluğu olsun ya da bir meyvenin büyüklüğündeki bir zorluk., her ürünün en yüksek standartlara uygun olmasını sağlayan çok özel çözümler sağlayabiliyoruz.ürün kalitesini artırmak ve piyasa ihtiyaçlarını karşılamak.

 

 

Sergi hala devam ediyor ve TOPTIC, Qingdao Hongdao Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nin A4-0819 standında müşterilerin gelişini bekliyor olacak.

 

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.