Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında

2023-04-19

Son şirket haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında

 

 

 

 

 

15 Nisan'da 133. Çin İthalat ve İhracat Fuarı ("Kanton Fuarı") üç yıllık aradan sonra resmen açıldı ve küresel müşteriler yeniden burada toplandı.Çin'de akıllı tartım ve paketleme alanında bir yenilikçi olan TOUPACK Intelligent, doğal olarak bu fuarı kaçıramazdı.

 

hakkında en son şirket haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında  0

 

 

Katılımcılardan biri olan Guangdong TOUPACK Intelligent Equipment Co., Ltd., geliştirdiği ürünleri olan 14 kafalı yüksek hızlı tartım ve paketleme makinesi ile CW95 otomatik kontrol terazisini bu fuarda sergiledi.İki makine, güzel görünümleri ve mükemmel kaliteleri ile birçok alıcının dikkatini çekti ve yerinde pazarlık coşkusu yüksekti.

 

hakkında en son şirket haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında  1

 

 

 

Fuar alanında stantta bulunan satış elemanları, alıcılara ürünlerin özelliklerini ve avantajlarını heyecanla tanıttı, sorularını yanıtladı, ilgili bilgi ve numuneleri verdi.TOUPACK Intelligence'ın fuardan iki gün önce alıcılardan 100'e yakın kartvizit aldığı ve daha fazla alıcının daha fazla müzakereyi sürdürmek için iletişim bilgilerini birbirine eklediği anlaşıldı.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında  2

 

 

hakkında en son şirket haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında  3

 

 

 

 

Bu Kanton Fuarı'nın başarısı, yalnızca işletmelerin güçlerini ve ürünlerini göstermeleri için bir platform sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yerli ve yabancı alıcıların Çin pazarını ve iç ve dış ticaretin gelişimini teşvik etmeye yardımcı olan işletmeleri anlama fırsatı sunuyor.Aynı zamanda şirketimiz araştırma ve geliştirmeye yaptığı yatırımları artırmaya ve müşterilerine daha iyi bir deneyim sunmak için daha yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam edecektir.

 

hakkında en son şirket haberleri Sergiye Genel Bakış|TOUPACK Intelligence, 133. Kanton Fuarında  4

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.