Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Dava paylaşımı Petrol tofu tartma paketi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Dava paylaşımı Petrol tofu tartma paketi

2024-03-15

Son şirket haberleri Dava paylaşımı Petrol tofu tartma paketi

 

 

 

 

 

 

Yağlı tofu ağırlığı video

 

https://youtu.be/6zRQHtkqRC8

 

 

Yağlı tofu tartma ve ambalajlama sistemi, sığır eti köfteleri, kuru meyveler, balık topları vb. gibi tartılması ve paketlenmesi gereken her türlü ürün için uygundur.

 

hakkında en son şirket haberleri Dava paylaşımı Petrol tofu tartma paketi  0

 

 

 

 

1 ̊Çıkma asansörü: Tofuyu yerden veya depolama alanından tartma masasının yüksekliğine kaldırmak için kullanılır, böylece sorunsuz ve tutarlı bir işlem sağlanır.

 

 

2×14 başlı kombinasyon ölçeği:Çok başlı tartım teknolojisi kullanılarak, birden fazla yağlı tofu aynı anda tartılabilir.Ağırlık verimliliğini artırmak ve her paket yağlı tofu'nun doğru ağırlığını sağlamak.

 

 

 

3 ¢Çanta tipi ambalajlama makinesi: Ölçüldükten sonra yağlı tofun ağırlığına göre otomatik olarak önceden hazırlanmış bir torbaya yüklenir ve ürünün hijyenini ve güvenliğini sağlamak için mühürlenir.

 

 

 

4. Destek platformu:Çekim ve ambalajlama sisteminin çalışmasını kontrol etmek ve kontrol etmek için personelin sabit bir çalışma yüzeyi sağlamak,Ayrıca gerekli ambalaj malzemelerini ve aletleri saklamak için.

 

 

 

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.