Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi

2024-03-14

Son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi

 

 

 

 

Dünyanın üç büyük deniz ürünleri etkinliğinden biri olarak,Boston Seafood Expo, dünya balıkçılık alanında en büyük etkisi ve en yüksek görünürlüğü nedeniyle dünya çapında "Deniz endüstrisi ticaret eğiliminin hava durumu" olarak kabul edilir.Bu serginin toplamda 49 ülke ve bölge şirketinin 24.000 metrekarelik sergi alanına katılması, 2023 ile karşılaştırıldığında% 5 artışa yol açtığı bildirildi.200'den fazla Çinli katılımcı var..

 

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  0

 

 

 

10 Mart'ta, 42. Deniz Gıdaları Expo Kuzey Amerika, Boston Kongre ve Sergi Merkezi'nde açıldı.LTD. Kuzey Amerika Su Ürünleri Fuarı'nda en son araştırma ve geliştirme sonuçlarını birlikte sergilemek için,Küresel Denizcilik endüstrisi ile derinlemesine alışveriş yapmak ve uluslararası Denizcilik etkinliklerini paylaşmak.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  1

 

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  2

                        Boston Seafood Expo TOUPACK Şirketi sergi alanı

 

 

 

Sergi sırasında, TOUPACK standı birçok su balıkçılığı personelinin görüşmeye gelmesini sağladı, sıralama makinelerimizin ve şirket ürünlerimizin sergisine büyük ilgi gösterdi.Ayrıca Kanada'dan gelen yeni müşterilerden birçok olumlu onay ve tanınma aldık., Meksika, Vietnam ve diğer ülkelerde, ve müşteriler ekibimizle fotoğraf çekti.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  3

 

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  4

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  5

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  6

                                 TOUPACK ekibi müşterilerle fotoğraf çekti.

 

 

 

Fuarda TOUPACK, şirketin yeni ürünü olan altı ağırlıklı sınıflandırma makinesini tanıtmaya devam etti.Altı seviyeli ağırlık ayırma makinesi, esas olarak manuel üretim hattından geçen ürünlerin çevrimiçi dinamik tartılması ve sıralanması için kullanılır., sürekli çalışmada farklı ağırlıklara sahip ürünleri tespit edebilir ve otomatik olarak ayarlanmış ağırlık seviyesine göre sınıflandırabilir, toplayabilir ve paketleyebilir,ve ürünleri otomatik olarak sınıflandırabilir ve sayabilir ve çeşitli verileri depolayabilir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Boston Sergi Sitesi'nin Harika Bir İncelemesi  7

 

 

Sürekli yenilikçi çözümler keşfederken, TOUPACK Intelligent, endüstrinin çeşitli yönlerinde liderlik etme yeteneğini gösterdi.Akıllı denetim ve akıllı ambalajlamaŞirket küresel stratejik düzene bağlı kalıyor, yurtdışı pazarı derinlemesine geliştirdi, etkisi ve popülaritesi genişlemeye devam ediyor, yurtdışı sipariş hacmi hızla artıyor,ve yerel ve yabancı pazarlar tarafından yaygın olarak tanındıŞirketin uluslararası pazarlama hizmeti ağı altı kıtadaki 120'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamıştır.Çin'i merkezi olarak alarak ve Kuzey Amerika'yı kapsamlı bir şekilde yayarak bir pazar düzenini oluşturmakBu girişimler, şirket için uluslararası alanda iyi bir marka imajı oluşturdu ve gelecekteki gelişme için sağlam bir temel oluşturdu.

 

 

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.