Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat.
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat.

2023-12-11

Son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat.

 

 

Yakın zamanda, Guangdong TOUPACK Akıllı Ekipman Şirketi Dış Ticaret Departmanı'nın seçkin ekibi, Kanada Ambalaj Fuarı'nı (PACKEX TORONTO) ziyaret etti ve müşterileri ziyaret etti.Canadian Packaging Show (PACKEX TORONTO), Canadian Packaging Association tarafından desteklenen en büyük sergidir., ve 1951'de kurulduğu günden bu yana dünya üreticileri tarafından tanındı ve Kanada ambalaj pazarına girmek için altın bir fırsat oldu.Bu Kanada pazarına girmek için en iyi ticaret platformu..

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 0

 

 

Sergiden sonra, müşteri PACKEX TORONTO sergisinde buluşmak için ayarlandı ve müşteri et işleme uzmanlaşmış bir fabrikaydı.Müşteriler bizim vida ölçekli mekanik görünüm ve üretim süreci övdüMüşteriler, birçok şirketten ekipman satın almaya çalıştıklarını, ancak bize ulaşana kadar sıklıkla yanlış mallar, resimler ve diğer sorunlarla karşılaştıklarını söylediler.Sadece ürünlerimizin güzelce yapıldığını ve gerçekten yüksek kalite taleplerini karşıladığını övmekten çekinmiyorlar..

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 1

 

 

 

Ertesi gün, müşterinin fabrikasını ziyaret ettik ve et ürünleri için tartma ve ambalajlama çözümlerinin başarılı bir şekilde çalışmasını ayrıntılı bir şekilde açıkladık.Vaka çalışması, et ambalajı alanında teknik mükemmellik ve özelleştirme açısından benzersiz rekabet avantajımızı vurgular, karmaşık problemleri çözme yeteneğimiz gibi.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 2

 

 

Müşterilerimiz teknik uzmanlığımızı ve hizmet tutumumuzu övüyor ve daha derin işbirliği için bizi davet ediyorlar.Bu başarılı müzakere, küresel et endüstrisine gelişmiş ambalajlama çözümleri sunma taahhüdümüzü güçlendiriyor ve Kanada pazarındaki büyümemiz için parlak bir gelecek gösteriyor.. "

 

 

 

Dava 01 Tavuk göğsünün tartılması ve paketlenmesi sistemi

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 3

 

 

 

Tavuk göğüsleri tartma ve paketleme sistemi otomatik gıda tartma ve paketleme ekipman sistemi için tasarlanmıştır, her türlü yapışkan et miktarsal tartmada yaygın olarak kullanılabilir,Tavuk bacakları dahil, ancak bunlarla sınırlı değil, kanatlar, karaciğer ve diğer malzemeler. Sistem, yüksek hassasiyetli bir kombinasyon ölçeği ve otomatik dağıtım sistemi sayesinde her paketdeki meme ağırlığının önceden belirlenmiş standartlara uygun olmasını sağlar.böylece üretim verimliliğini arttırır, ürün tutarlılığını sağlamak ve gıda güvenliği ve kalite standartlarına uymak.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 4

 

Sistem şeması

 

1Asansöre tırmanıyorum.

2. 16 başlı O tipi 5L vida ölçeği.

3- Ayrıcı.

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 5

 

 

 

Çalışma akışı

1Tavuk göğsü tartmak için asansöre tırmanarak birleşik ölçeğe taşınır.

2Mülteci tartım için vida kombinasyon ölçeği, gerçek zamanlı izleme ekranı ile donatılırken, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, kombinasyon ölçeğinin çalışmasının gerçek zamanlı izlenmesi için kullanışlıdır.

3Sınıflı tavuk göğüsleri ve kafaları ayrı ayrı tartılır ve daha sonra ambalajlama işlemine hazırlanır.

 

 

 

Dava 02 Şişirilmiş gıda tartımı (kağıt kutuları) doldurma sistemi

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 6

 

 

Şişmiş gıda tartma (kağıt kutu) doldurma sistemi, şişmiş gıdaların (patates cipsleri, haşlanmış köşe, patlamış mısır vb.) miktarsal tartımı ve ambalajlanması için bir tür makinedir.Otomatik üretim hattında.

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 7

 

 

 

Sistem şeması

1. 20 başlı 16 kovalı kombinasyon terazi;

2. Çalışma platformu;

3. Z tipi asansör;

4Altın Denetim Makinesi (uzak)

5. Çift istasyonlu dolgu makinesi;

6. 220 kontrol ağırlık ölçeği

 

 

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 8

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 9

hakkında en son şirket haberleri TOUPACK Şirketi için Kanada'ya bir seyahat. 10

 

 

Çalışma akışı

1. Ham maddeler metal tespit makinesi üzerinden geçerek Z asansör çantasına girer. Eğer metal tespit edilirse, operatör onu manuel olarak çıkarır.

2Z tipi kaldırıcı ham maddeleri kombine ölçekte besleme hopperine kaldırır.

3Kombine ölçek, AB iki bölgeye bölünmüş, her bölgeye 10 set ağırlık birimi yerleştirilen çift on başlı çalışma modunu benimser.Kombine tartının çıkışı çift odalı bir agregat hopper ile donatılmıştır, sırasıyla iki alan AB'ye karşılık gelir. Ağırlatıldıktan sonra, malzeme geçici depolama için agregat hopper'ın AB odasına yerleştirilir.Kağıt doldurma makinesinden doldurma ucuna giriyor., ambalaj makinesi sinyali ile bağlantı kurar ve malzeme doldurma makinesine girer.

4Doldurulduktan sonra, ürün ağırlığı tespit etmek için 220 otomatik kontrol makinesine girer.

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.