Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü.
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü.

2024-05-21

Son şirket haberleri toupack,

Endüstriyel Şirketler için Ölçüm Benchmarking Öğrenme Aktiviteleri

 

Guangdong Tianzhiye Akıllı Ekipman Şirketi, endüstriyel metroloji ürünleri alanında zengin bir pratik deneyim biriktirdi ve olağanüstü başarılar elde etti.20 Mayıs "Dünya Metroloji Günü" yaklaşırken, Zhongshan City Quality Technology Association in-depth implementation of the "small and medium-sized enterprise measurement partnership program of industrial enterprise measurement benchmarking demonstration learning" activitiesBu etkinlik, Zhongshan Şehri işletmelerinde ölçüm kültürü atmosferi yaratmayı, "endüstriyel işletme ölçüm kıyaslama"yı oluşturmayı,Yeni kaliteli verimliliğin geliştirilmesini teşvik etmek için.

 

Pazar Denetleme Bürosu'nun rehberliğinde, 15 Mayıs'ta, örgütün üye birimleri, kıyaslama faaliyetleri için Tianzhiye Akıllı Ekipman Şirketi Limited'e gönderildi.Bu faaliyet, işletmeler arasındaki değişimleri ve işbirliğini güçlendirecek., Tianzhiye Akıllı'nın endüstriyel metroloji ürünlerinde mükemmel deneyimine dayanarak, yeni kaliteli verimliliğin geliştirilmesini birlikte teşvik edeceğiz.

 

 

 

Etkinliğin açılışı

 

Zhongshan SME Ölçüm Ortaklık Programı endüstriyel işletme ölçüm karşılaştırma öğrenme faaliyetleri,"Kaliteli Güçlü Bir Ülke İnşaatı Çizelgesini" ve "Guangdong Eyaleti Ölçüm Geliştirme Planı (2022-2035) " ve diğer belge gereksinimlerini aktif olarak uygulamayı amaçlıyor.Amacı, şehrin yeni kalite üretkenliğinin geliştirilmesini teşvik etmek için kurumsal ölçüm kültürü yaratmaktır. "5-20 Dünya Metroloji Günü" yaklaşırken,Belediye Pazar Denetimi İdaresi tarafından yönlendirilmiştir., Guangdong Tianzhiye Akıllı Ekipman Co., Ltd. co-organized by the Municipal Association of Quality and Technology organized by the industrial enterprise metrology benchmarking learning activities will bring participants the opportunity to share practical experience and knowledge.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metroloji Bölümü Başkanının açıklaması

 

Zhongshan Piyasa Denetim İdaresi Metroloji Bölümü Başkanı Chen Haoqi, bu etkinliğin geçmişini ve önemini tanıttı.Ulusal ve eyaletlerin yetenek geliştirme planlarına uygun olarak, KOBİ'ler için becerilerin yükseltilmesinin önemini ve faaliyetin stratejik önemini vurguladı..

 

Tartışma seansında, Chen Haoqi, kurumsal grup kültürünün inşası ve dijital zekânın kurumsal kalkınma üzerindeki etkisi hakkında görüşlerini ortaya koydu.Ayrıca, dijital zekânın işletmelerin üretkenliğini ve kalitesini artırmada kilit rol oynadığını belirtti., teknolojik inovasyonun işletmeler için temel değerini vurguluyor.

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 1

 

 

Şirket yönetimindeki sorunlar: Şirketlerin kalite yönetimini, beceriler kaynaklarının rasyonel olarak tahsis edilmesini ve uygulanmasını vb. güçlendirmek için özel önlemler önerildi.Katılımcılar, deneyim alışverişi için etkinlik platformundan tam olarak yararlanmaya teşvik edildi, mevcut zorlukları çözmek için öğrenmek ve yenilik yapmak.

 

Kurumsal kalkınmayı teşvik eden önlemler ve özet: Bay Chen Haoqi, kurumsal inovasyonu güçlendirmek de dahil olmak üzere kurumsal kalkınmayı teşvik eden bir dizi önlem önerdi.Dijital dönüşümü ve yükseltmeyi teşvik etmek, ve akıllı metroloji laboratuvarı ve akıllı metroloji yönetim sistemi kurmak.Grup'un denetim departmanının ölçüm yönetim sisteminin doğrulanmasını teşvik etmede ve karşılaştırma ve gösterim faaliyetleri yürütmede rolünü vurguladı.Toplantıyı özetlerken, kurumsal kalite yönetimi ve beceri geliştirme güçlendirilmesinin önemi belirtildi.ve katılımcı birimlerin toplantıdaki tartışmalara dayanan özel uygulama planları oluşturmaları teşvik edildi., gelecekteki işbirliğinin daha fazla sonuçlarını bekliyor.

 

 

 

Proje Paylaşımı

 

Guangdong Tianzhiye Akıllı Ekipman Şirketi'nin Ar-Ge Müdürü Yu Xuanfu, "Endüstriyel metroloji inovasyonu yeni kalite üretkenliğe yardımcı olur" konusunu paylaştı.TIANZHIYE akıllı ölçüm ve ambalajlama sisteminin yeniliğine odaklanıyor, 15 yıl süren sürekli çabalar, 100'den fazla ülkede ve bölgede 1.000'den fazla yenilikçi tekrar gerçekleştirdi ve olağanüstü sonuçlar elde etti.148 buluş patenti ve 37 patent maddesi ile.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 2

 

TZY'nin ürün genel görünümü, akıllı teknolojinin birçok alanını kapsayan akıllı tartma, akıllı taşıma, akıllı denetim ve akıllı ambalajı içerir.Yüksek hassasiyetli ölçüm ve kendi geliştirdiği SPWM FM çekirdek teknolojisi gibiYöneticisi Yu Xuanfu, seminerin sonuçlarını katılımcılarla birkaç pratik örnekle paylaştı.Özellikle otomasyon endüstrisinin dönüşümü için., ürünlerin %60'ından fazlasının tartılması ve ölçülmesi gerektiğinde.

 

Küresel ambalaj pazarının sürekli büyümesi, şirket için geniş bir pazar perspektifi sunar.Şirket bir dizi önlem aldı., ürünlerinin sürekli iyileştirilmesi ve optimize edilmesi, endüstri standartlarındaki değişikliklere dikkat etmek, yeni uygulamalar ve pazarları genişletmek de dahil olmak üzere,Daha yüksek kaliteli endüstriyel metroloji yeteneklerini yetiştirmek için üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile işbirliğini güçlendirmek, ve endüstriyel metroloji endüstrisinin sağlıklı ve düzenli gelişimini teşvik etmek için endüstri standartlarının ve normlarının geliştirilmesine aktif olarak katılmak.

 

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 3

 

Üyeler, TIANZHIYE Akıllı Ekipman Şirketi'nin üretim atölyesini ziyaret etti ve şirketin gelişmiş üretim sürecini ve ekipmanlarını gösterdi.,TIANZHIYE'nin endüstriyel metroloji alanındaki liderliğini vurgular.

 

Ziyaretçiler, verimli üretim hatlarına ve hassas süreçlere tanıklık edebildiler.ve şirketin yenilikçi teknoloji ve zayıf üretim yoluyla yüksek kaliteli ürünlerin üretimini nasıl gerçekleştirdiğini derinlemesine anlamakŞirketin personeli her üretim bağlantısının ve ekipmanının işlevlerini titizlikle tanıttı.Ziyaretçilerin şirketin teknik gücünü ve üretim kapasitesini daha iyi anlamalarını sağlamak.

 

 

 

Bir plaket ver.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 4

 

 

Zhongshan Şehri Kalite ve Teknoloji Derneği Başkanı Liu Luanyu Guangdong Tianzhiye Akıllı Ekipman Şirketi, Ltd."Endüstriyel işletmelerin ölçüm birimi" plaketi yayınladıDerneği, endüstriyel işletmeler ölçüm ölçüt birimi olarak tanımlanan endüstri istihbaratı günü olacak.Bu sadece ürün kalitesinin ve teknik seviyesinin tanınması değil., ama aynı zamanda onayın olağanüstü performansındaki standartların ölçümünde de.

 

Endüstriyel işletme ölçüm ölçüm birimi olarak, bu onur, TZY Akıllı Ekipman ekibinin yorulmaz çabalarına ve olağanüstü başarılarına bir saygıdır.Bu, takımı olağanüstü performansını sürdürmeye ve şirketin rekabet gücünü ve etkisini sürekli olarak geliştirmeye teşvik edecekGelecekte de mükemmellik için çaba göstermeye, müşterilere daha iyi ürünler ve hizmetler sunmaya ve endüstrinin gelişmesine daha büyük katkı sağlamaya devam edeceğiz.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 5

 

 

 

 

Çin Paketleme Derneği Konferansı

 

10 Mayıs'ta, Paketleme Makine Endüstrisi Derneği Başkanı Chu Yufeng, Derneğin Standartlaştırma Teknik Komitesi Genel Sekreteri Yardımcısı Wang Guobu ve Ding Shaohui,Derneğin genel sekreteriTeknik seminerden sonra Guangdong Tianzhiye Akıllı Ekipman Şirketi'ne gittiler. and had a face-to-face communication with the person in charge of Tianzhiye to get a comprehensive understanding of the business development of the enterprise and listen to the development needs of Tianzhiye in order to help the enterprise to realize high-quality development.

www.DeepL.com/Translator (ücretsiz versiyon) ile çevirildi.

 

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 6

 

TZY sorumlusuyla yapılan görüşme sırasında, Başkan Chu Yufeng, şirketin tartma ve ambalajlama sistemleri için Ar-Ge merkezine özel dikkat gösterdi.TZY başkanı., ve işletmenin işletme durumunu ve gelecekteki gelişim planını ayrıntılı olarak öğrendi.Cumhurbaşkanı Chu Yufeng, işletmelerin akıllı tartım pazarının yeni taleplerine ve endüstrinin değişen eğilimlerine dikkat etmesi gerektiğini vurguladı.TIANZHIYE'yi bağımsız inovasyon yeteneğini sürekli olarak geliştirmeye ve uluslararası gelişmiş işletmelerin deneyimlerinden aktif olarak öğrenmeye teşvik etti."Dörtte bir TIANZHIYE"nin amacını gerçekleştirmek için, eşzamanlı rezonans dünya ölçeği". Sadece sürekli "eski marka" nın "yeni canlılığını" yenileyerek, şirketin daha iyi bir gelişme gerçekleştirebileceğine inanıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 7

 

Tianzhiye İstihbarat'ın başkanı, şirketin mevcut gelişim durumunun özellikle salgın pazarının serbestleştirilmesinden sonra oldukça iyimser olduğunu söyledi.Şirket 30'dan fazla yeni ürün üretiyor., ve ürünlerin güvenilirliğini güçlendirmek ve endüstrinin standartlaştırılmasını aktif olarak teşvik etmek, dernek liderliğinin desteği ve rehberliği sayesinde.

 

Li Dong, şu anki endüstrinin güneş doğuşu sanayi olduğuna inanıyor. Birçok şirket dönüşüm ve yükseltme yapıyor.Özellikle gıda ambalajı ve diğer alanlarda, makine kullanımı manuel emeğin yerini alıyor.Şirket, son yıllarda bir dizi işletmeyi aktif olarak inceledi ve dönüşüm ve yükseltme ve akıllı dönüşüme büyük önem verdiğini buldu.Konuşmalarda bu şirketler gelecekteki gelişme fikirlerini ve kavramlarını gösterdi.Ürünlerin akıllı dönüşümüne özel önem veriliyor ve bu, akıllı dönüşümle ilgili ulusal gelecekteki politika yönlendirmelerini yansıtıyor.

 

Müdür Li, ürün standartları ve hizmet özellikleri standartları da dahil olmak üzere standartlaştırma çalışmalarının önemini vurguladı.ve normatif standartların uyumu ve geliştirilmesinin daha iyi gelişmenin anahtarı olduğuna inanıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 8

 

 

 

Vaka Çalışması: Yarım Otomatik Ağlı Torba Paketleme Sistemi

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 9

 

Yarım Otomatik Mesh Bag Ağırlık Paketleme Sistemi, patates, soğan ve nar gibi katı maddelerin ağlı torba paketlemesi için uygundur.Tek başlı 75 kovaylı doğrusal ölçek ve yarı otomatik ağlı torba ambalaj makinesiBu bileşenler, verimli bir yarı otomatik ağ torba tartımı ve ambalajlama işlemini elde etmek için birlikte çalışırlar.

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 10

 

 

 

Sistem süreci

 

hakkında en son şirket haberleri toupack, "Sanayi Kuruluşları Ölçme Benchmarking Birimi" ve Çin Paketleme Derneği Konferansı unvanına layık görüldü. 11

 

Çıkış kaldırıcısının yapısal özellikleri:

 

1 Malzeme dökülmesini önlemek için alt yatay bölüm (kemer ölçeğinin ucuna yakın) bir rehber hopper ile eklenir.

 

2 Su tutma çukuruyla, kalıntı malzemeleri kolayca toplayabilirsiniz.

 

3 Malzemeleri korumak için asansör ve ağ torbalama makinesi arasındaki farkı en aza indirmek için makinenin boşaltma ucundaki rehber plaka yükseltilsin.

 

 

Yarı otomatik ağlı torba ambalaj makinelerinin işlevsel özellikleri:

 

1 Ağır kullanımlı çelik yapı temeli.

 

2 Çelik şaftlara monte edilmiş son derece güçlü ve dayanıklı kollar.

 

3 Klip malzemeleri ve etiket kurdelelerini destekler.

 

4 Plastik kaplı açılı masa.

 

5 Motorlu vites durdurma motoru seti.

 

6 Elektronik kontrol sistemi.

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.