Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı

2023-09-26

Son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı

 

Sergi

 

20-24 Eylül 2023 tarihleri arasında, 6. Dünya Üretim Kongresi, planlandığı gibi Anhui Eyaleti Hefei'de gerçekleştirildi. UUPACK Akıllı Ekipman Şirketi, Ltd.Akıllı tartım ve ambalajlama çözümleri sunmaya odaklanır, akıllı üretim teknolojisinin üretim endüstrisiyle yüksek oranda bütünleştirilmesi için, mevcut Dünya Üretim Kongresi'ne katılmaya davet edildi,"Geçmiş sebze için akıllı tartma ve ambalajlama sistemi" ve "Akıllı tartma ve ambalajlama robotu", iki tür gelişmiş akıllı tartım cihazı.

 

 

hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  0        hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  1hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  2     hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  3

 

 

 

 

TOUPACK'in profesyonel ekibi, ziyaret eden ziyaretçiler ve müşteriler için sergi yerinde makinenin performansını ve avantajlarını ayrıntılı olarak tanıttı ve gösterdi.Hazır sebze endüstrileri için en son çözümlerimizi gösterdik., meyve, sebze ve gıda video oynatma şeklinde.TOUPACK'ın ürünlerinin teknolojik yenilik seviyesi ve ekibin profesyonel hizmeti, sahada gözlemcilerin yüksek tanınmasını ve övgüsünü kazandı.

 

 

TOUPACK Akıllı Booth No. A009, Salon 8

Sizi standımızı ziyaret etmeye içtenlikle davet ediyoruz.

Geldiğini dört gözle bekliyoruz!

 

 

 

 

 

Dava Paylaşımı

 

 

Puffed food, tüketiciler arasında popüler olan çeşitli lezzetlere, şekillere ve stillere sahip, puffing teknolojisini kullanarak yapılan bir tür eğlence yemeğidir.Ekonominin gelişmesi ve tüketim seviyesinin iyileşmesiyle, şişirilmiş gıda pazarı büyüklüğü hızla büyüdü ve yüksek büyüme pazarı haline geldi. 2023 yılında Çin şişirilmiş gıda pazarının büyüklüğünün 138.39 milyar yuan'a ulaşacağı tahmin ediliyor,Yıllık bir artış 5Yüzde 97 oranında ve kişi başına tüketim kişi başına 100 yuan'ı aştı, yıllık artış yüzde 7,27'dir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  4

 

 

Şişirilmiş gıda pazarındaki rekabet yoğunlaştıkça, ambalaj her üreticinin önemli bir parçası haline geldi.Paketleme kalitesini ve verimliliğini sağlayarak piyasa talebini nasıl karşılayacağımız ağırlama ve paketleme makinelerinin zorluğu.

 

 

hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  5

 

 

 

 

TOUPACK Intelligence tarafından tasarlanan bu otomatik şişirilmiş gıda tartma ve ambalajlama çözümü, otomatik ölçüm, torba yapımı, doldurma, mühürleme,Tarih baskı ve şişmiş gıdaların bitmiş ürün çıkışı, vb. Oksidasyonu önlemek için paketleme sürecinde torbanın içinde azot veya diğer gazlar doldurulur.Renk kaybı veya şişmiş gıdaların tadının değişmesi ve şişmiş gıdaların tazeliğini ve tadını artırmak için. Şişmiş gıdaların ek değerini ve estetiğini artırmak için, şişmiş gıdaların farklılaşmasını ve kişiselleştirilmesini artıran çeşitli boyutlar ve stillerdeki torbalar üretebilir,ve pazarda şişirilmiş gıdaların rekabet gücünü ve tüketicilerin tanınmasını arttırırÜretim tarihi, raf ömrü, marka adı, ürün tanıtımı ve diğer bilgileri de poşetlere yazabiliriz.Bu, şişmiş gıdalar hakkında bilgi miktarını ve güvenini arttırır ve tüketicilerin seçimlerini ve kullanımlarını kolaylaştırır.Ayrıca paketleme malzemelerini ve paketleme yöntemlerini, şişmiş gıdaların ağırlığına ve hacmine göre uygun şekilde seçiyoruz.ambalaj malzemelerinin atılmasını ve ambalaj alanının işlenmesini azaltır, ve malzeme maliyetlerini ve ulaşım maliyetlerini tasarruf eder.

 

 

hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  6

 

 

Paketleme tarzı

 

hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  7  hakkında en son şirket haberleri 2023 Dünya Üretim Kongresi ve Şişirilmiş Gıda Davası Paylaşımı  8

                   Üçlü paketler Kağıt kutular

 

 

 

 

1.Pufalı gıdalar otomatik tartım konserveleme (kağıt kutuları) sistem işletim video

 

https://youtu.be/Bg1Lx7IZHKY

 

 

 

2.Pufalı gıda otomatik tartma ve paketleme sistemi işletim videosu (üç ardışık paket)

 

https://youtu.be/aD9ERHGKDlw

 

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.