Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Pet Gıda Ürünleri için Koli Paylaşımı - Tartı ve Paketleme Çözümü
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Pet Gıda Ürünleri için Koli Paylaşımı - Tartı ve Paketleme Çözümü

2022-03-28

Son şirket haberleri Pet Gıda Ürünleri için Koli Paylaşımı - Tartı ve Paketleme Çözümü

 

Bu evcil hayvan maması tartma ve paketleme sistemi, çeşitli yaşlardaki evcil hayvanların kantitatif gereksinimlerini karşılayabilen, farklı oranlarda on farklı yemin karıştırılmasını ve farklı kantitatif değerlere göre paketleme gerçekleştirebilen çoklu ekipman sistemleri ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Market.yemek.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Pet Gıda Ürünleri için Koli Paylaşımı - Tartı ve Paketleme Çözümü  0

 

 

Sistem, mobil APP üzerinden sipariş verebilir, siparişleri arka planda demonte edebilir ve üretimi düzenleyebilir ve üretimi gerçekleştirmek için Ethernet üzerinden sisteme iletebilir.Üretim sürecinde müşteri tüm süreci gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve üretim tamamlandıktan sonra üretim verileri otomatik olarak müşteriye geri beslenecektir.

 

hakkında en son şirket haberleri Pet Gıda Ürünleri için Koli Paylaşımı - Tartı ve Paketleme Çözümü  1

 

 

Bu sistemin en büyük özelliği, sıradan fabrikaların yapamadığı küçük adetlerde ve birçok çeşitte sipariş üretimini karşılayabilmesi ve Endüstri 4.0 akıllı paketlemeyi otomatik, akıllı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilmesidir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Pet Gıda Ürünleri için Koli Paylaşımı - Tartı ve Paketleme Çözümü  2

 

 

Sistem işlevinin gerçekleştirilmesi: istemci uygulaması APP sipariş alma → ERP sipariş sökme ve ayırma → üst ve alt bilgisayar veri alışverişi → merkezi entegre kontrol (malzeme karıştırma dahil)

 

 

Reçeteye göre isteğe bağlı 10 bağımsız otomatik dozajlı tartım sistemi.

Ürün ağırlığına göre kendi kendini ayarlayan kontrol tartımı sistemi.

Metal algılama ve reddetme sistemi.

Ürün bilgilerinin gerçek zamanlı olarak yazdırılması dahil, torba tipine göre isteğe bağlı 2 bağımsız torba yapım sistemi.

 

 

Müşteri siparişi aldıktan sonra, sipariş otomatik olarak üretim için düzenlenir, yerel alan ağında gerçek zamanlı izleme, yerinde bilgi bir bakışta açıktır, dijital üretim ve dijital yönetim.

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.