Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi

2023-11-06

Son şirket haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi

hakkında en son şirket haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi  0

 

Modern gıda üretiminde, tavuk ürünlerine olan talep artmaya devam ediyor ve üretim verimliliğine ve ürün kalitesine daha yüksek talepler getiriyor.Tienye Akıllı bir çözüm sunuyor - davul çubuğu vida ölçeği, modern gıda üretiminin ihtiyaçlarını karşılamak için tırmanma asansörü, 16 başlı O tipi vida ölçeği ve modern gıda üretiminin gereksinimlerini karşılamak için verimli ve doğru bir şekilde 4 kilogramlık davul çubukları tartmak için bir dağıtıcı birleştirir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi  1

 

 

 

1"Eğik taşıyıcı: malzeme işleme verimliliğini artırmak

 

Eğilişli taşıyıcı, hammaddeleri kombinasyon ölçeğinin en tepesine hızlı ve istikrarlı bir şekilde taşıyabilen akıllı bir kaldırma sistemi kullanır.Sadece malzeme işleme verimliliğini arttırmakla kalmaz., aynı zamanda üretim hattının sürekliliğini de sağlar ve üretimdeki kesinti ve israfı önler.

 

 

2 ¢16 başlı O tipi vidali tartıcı: doğru tartım, ürün kalitesini artırır

 

16 başlı O tipi vida ölçeği, tavuk bacaklarını ve diğer et ürünlerini hızlı ve doğru bir şekilde ağırlayabilen bir tür yüksek hassasiyetli tartım cihazıdır.Eşsiz tasarımı ve gelişmiş algılama teknolojisi, her tavuk bacağının ölçülmesinin doğruluğunu sağlar, ürünün kalite tutarlılığını sağlamak ve tüketicilerin memnuniyetini artırmak.

 

 

3 ¢Dönüştürücü: Dönüştürülmesini sağlamak için.

 

Emisör, tartılmış tavuk bacaklarını, akıllı besleme sisteminin kontrolüyle,Her tavuk bacağının ağırlığı ve miktarı önceden belirlenmiş standardı karşılar., ürün atıklarının önlenmesi ve üretim verimliliğinin artırılması.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi  2

 

 

Tırnaklı vida ölçeğinin kullanılması sadece üretim hattının verimliliğini ve ürün kalitesini artırmakla kalmaz, aynı zamanda üretim maliyetini de azaltır.Yüksek düzeyde otomasyon, insan kaynaklarına olan ihtiyacı azaltır ve üretim hattının istikrarını ve sürekliliğini artırırEk olarak, sistemin akıllı kontrol ve gerçek zamanlı izleme fonksiyonu, üretim yönetimini daha uygun hale getirir.ve her zaman üretim hattının çalışma durumunu anlayabilir., üretim parametrelerini zamanında ayarlamak ve piyasa talebinde değişikliklere uyum sağlamak.

 

 

 

hakkında en son şirket haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi  3

 

 

12 başlıklı kemer Multihead tartıcı, granüler, blok, toz ve diğer ürünler de dahil olmak üzere çeşitli gıda ve gıda dışı ürünlerin tartılması için uygundur.,vb., farklı ürünlerin üretim ihtiyaçlarını karşılamak için kemer kombinasyon ölçeği ile doğru bir şekilde tartılabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Dava paylaşımı - Tavuk bacağı ve tavuğu tartma miktarı sistemi  4

 

Kombine kemer tartısı, her bir öğenin hedef ağırlığına ulaşmasını sağlamak için son derece hassas sensörler ve gelişmiş tartım algoritmaları kullanır.Küçük veya büyük bir eşya olsun., kemer kombinasyon ölçeği doğru tartımı sağlayabilir ve ürünün kaliteli tutarlılığını artırabilir.

 

 

 

Otomatik üretim hattının kilit bileşenlerinden biri olarak, kemer tipi kombinasyon ölçeği, son derece akıllı bir üretim hattı oluşturmak için diğer otomasyon ekipmanlarıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.El beslemenin işlevi, otomatik tartma ve otomatik sıralama üretim verimliliğini artırır, manuel müdahaleyi azaltır ve işgücü maliyetlerini azaltır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Granül Çok Kafalı Kantar Tedarikçi. Telif hakkı © 2020-2024 GUANGDONG TOUPACK INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD . Her hakkı saklıdır.